Tekkeköy'de Cumhur coşkusu

Cumhur İttifakı'na gönül veren yüzlerce vatandaş, araçlarıyla Tekkeköy Belediye Başkanı ve AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar'a destek olmak için konvoy düzenledi

Tekkeköy 17.03.2019, 14:41 17.03.2019, 14:58
365

Tekkeköy'de yerel seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı gönülleri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Hasan Togar'a destek için yüzlerce aracın katıldığı konvoy düzenledi. 
Aşağıçinik Mahallesi'nde toplanan coşkulu kalabalık ilçe merkezini turladıktan sonra SKM'de Başkan Togar ile bir araya geldi.

25 YIL ÖNCENİN HAYALİ
Karşısındaki coşkulu kalabalığın kendisine büyük heyecan verdiğini dile getiren Togar, "Ben sadece 25 yıl önce bu ilçe için hayaller kuran, 5 yıl önce tabiri caizse 3.Lig'de olan Tekkeköy’ü bugün 1. Lig'e taşıdık. Artık Tekkeköylülerin, Türkiye’nin ve dünyanın neresinden misafiri gelirlerse gelsin, mahcup olmayacakları yeni bir ilçe kurulmasını sağlayan, bugün ise en büyük hedefi bu ilçeyi Süper Lig'e çıkarmak için bir başkanı var. Bu ilçenin Süper Lig'e çıkması için kamu yatırımları gelmesinin hayalini kuran, 20 yıl önce bu ilçeye Allah bir gün nasip edecek belediye başkanı olursam, 'Bu ilçeye devlet hastanesini, fakülteyi ve öğrenci yurdunu getireceğim' demiştim. İçinizden çıkan, dün bu lojmanların tüpçüsüne, Allah belediye başkanlığını nasip etti" dedi.

BU ÇATI ALTINDA TOPLANIN
2020 yılının sonunda Tekkeköy'ün Süper Lig'e çıkacağını belirten Togar, "Allah’ın izni ile 2020 yılının sonunda bu ilçe 250 yataklı devlet hastanesi ile 3000 kişilik öğrenci yurdu ve 16 bölümlük fakültesi ile Cumhurbaşkanımızın talimatını verdiği en az 2 bin gencimizin iş bulacağı kenevir tekstil fabrikası ile heefine ulaşacak. Bu akşam davet ediyorum; siyasi görüşü ne olursa olsun, Türkiye’nin kaderine damga vurmuş 15 Temmuz gecesi sırt sırta vermiş Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin kurduğu bu çatının altında toplanın. Burada devlet var, burada millet var ve burada Tekkeköy var" ifadelerini kullandı.

Haber:Mustafa TOGUR, Yasin KÖSE 
 

Yorumlar (0)