Tekkeköy CHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi. Tekkeköy CHP Belediye Meclis üyesi adayı listesi

Tekkeköy 19.02.2019, 16:57 19.02.2019, 18:17
1262
Tekkeköy CHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler seçim kurullarına aday listelerini bildirdi. Belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Siyasi partiler hem kalan belediye başkan adaylarını hem de belediye meclis üyelerini belirlemek için hummalı çalışma yürüttü.

SÜREÇ NASIL İŞLEDİ?

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimine göre, büyükşehir belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye meclis üyeleri listesi il başkanlıkları tarafından; belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listeleri ise ilçe başkanlıkları tarafından seçim kurullarına teslim edildi.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat'ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Sürecin tamamlanmasının ardından kesin aday listeleri, 3 Mart'ta ilan edilecek.


Tekkeköy CHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

Asil Üyeler:

Metin Akçaoğlu
Ertuğrul Şenel
Şami Oktav
Vedat Özkök
Mümin Turhan
Ahmet Beyaz
Ercan Deniz
Recep Baybek
Ali Doğan
Fatih Yılmaz
Hamit Gür
Murat Gümüş
Nilüfer Besler
Ramazan Tan
Yalçın BAtı
Nazım Samet Kılınç
Hacer Serttaş
Yunus Emre Naz
Yunus Değirmenci
Tuna Yılmaz
Mümin Yurt
Serhat Baboğlu

Kontenjan:

İlknur Tokgöz Dağ
Kaya Taş
Hüseyin Bozkır

Yorumlar (0)