Tekkeköy Belediyesi'nden dört bir yanda hizmet: 'Değere değer katıyoruz'

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  kapsamlı yol ve sıcak asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirterek,"Ulaşım ağını güçlendirmeye devam ediyoruz" dedi 

Tekkeköy 22.08.2020, 08:27
110
Tekkeköy Belediyesi'nden dört bir yanda hizmet: 'Değere değer katıyoruz'

Tekkeköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı tüm ekipler, araç gereçler ve iş makineleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları için seferber oldu. Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin değerlerine değer katmaya devam ettiklerini belirtti.

DÖRT BİR YANDA HİZMET 

Yollarda yürütülen çalışmaların son derece önemli olduğunu belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizin ulaşım ağını bölgenin yapısına ve coğrafi özelliklerine göre farklı malzemeler kullanarak, güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda ilçemizin dört bir yanındaki yol çalışmalarımızın yanında yine bir başka mahallemizde sıcak asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. 

ÖNEMLİ BİR FAKTÖR

Bir şehrin, bir ilçenin çağdaş olabilmesi için yollarının belirli bir standartta olması gerektiğini dile getiren Başkan Togar, “İlçemizin değerine değer katmaya devam ediyoruz. Her alandaki çalışmalarımızı modern sokaklar, caddeler ve bulvarlarla destekliyoruz. İlçemize yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz. Bu manada yollar, bir şehrin damarları gibidir. Yolların şehir ve insan için önemi çerçevesinde, biz de bu yıl çok başarılı hizmetler yürüttük" diye konuştu. 

Yorumlar (0)