Tekkeköy AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi. Tekkeköy AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi adayı listesi

Tekkeköy 19.02.2019, 16:35 19.02.2019, 19:07
1873
Tekkeköy AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler seçim kurullarına aday listelerini bildirdi. Belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Siyasi partiler hem kalan belediye başkan adaylarını hem de belediye meclis üyelerini belirlemek için hummalı çalışma yürüttü.

SÜREÇ NASIL İŞLEDİ?

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimine göre, büyükşehir belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye meclis üyeleri listesi il başkanlıkları tarafından; belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listeleri ise ilçe başkanlıkları tarafından seçim kurullarına teslim edildi.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat'ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Sürecin tamamlanmasının ardından kesin aday listeleri, 3 Mart'ta ilan edilecek.

Tekkeköy AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

Asil Üyeler

AYDIN KARMİL
ÖZKAN KARAKAYA
SADETTİN KÜÇÜKALİ
KAMİL ÇİLİNGİR
ŞABAN ULUTAŞ
ALİ ÖZDEMİR
MEHMET DOĞAN
AZMİ FİDAN
RAHİME BİLGİN
CEMİL İLKİN
KENAN BEYAZYÜZ
MEHMET GÜRSOY
ALİ CAN ÖZBAY
ADEM BOLAT
KÖKSAL KISA
REFİK AYDIN
FATMA KUL
KADİR TOPAL
RECAİ ATEŞ
MEHMET YILDIRIM
İSMAİL BALCI
SELMA GÜNAYDIN
MUSTAFA BOYACI
İLYAS DEMİR
OSMAN ERÇİN
 

Yorumlar (1)
osman yılmaz 3 yıl önce
Hayırlı olsun. bize düşen bu demek ki bir Artvin'li yok saygilarımla