Samsun'u yasa boğan kuzenlere son görev

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Altınkaya Mahallesi'nde girdikleri gölette cansız bedenleri bulunan Adem (14), Giray (16), Turan Besler (17) adlı kuzenler için Altınkaya Camii'nde öğle vakti cenaze namazı kılındı.

Tekkeköy 01.08.2019, 13:07 01.08.2019, 14:58
918

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan Adem (14), Giray (16) ve Turan Besler'in (17) cenazelerinin, Altınkaya Mahallesi'ndeki evlerine götürüldü. Burada alınan helallikten sonra cenazeler mahalleyle aynı ismi taşıyan caminin önüne taşındı.Tekkeköy Müftüsü Hüseyin İmamoğlu'nun öğle vaktinde kıldırdığı cenaze namazının ardından çocukların cenazeleri, gözyaşları arasında köy kabristanlığında defnedilirken, cenaze namazına katılan Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in, acılı ailelere başsağlığı dilediği görüldü.

Memduh ve Hatice Besler çiftinin üç çocuğundan biri olan işitme engelli Adem Besler'in Bizim Kardelen Özel Eğitim Okulları ve Rehabilitasyon Merkezi 8. sınıf öğrencisi, Saime ve İdris Besler çiftinin üç çocuğundan biri olan Giray Besler'in Tekkeköy Ali-Emine Kahvecioğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi 11. sınıf öğrencisi, Mehmet ve Ayşe Besler çiftinin dört çocuğundan biri olan Turan Besler'in ise Tekkeköy Bahattin-Sevim Köksal Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi olduğu kaydedildi.

Haber: Mustafa İnan

Yorumlar (0)