Samsun'da rekor paylaşım

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi'nin #TekkeköyevimizHepinizibekleriz hashtag'ıyla sosyal mecralardan paylaştığı video izlenme ve paylaşım rekoru kırdı.

Tekkeköy 15.03.2019, 11:03
502

Samsun'un 52 bin 258 nüfusa sahip Tekkeköy Belediyesi'nin #TekkeköyevimizHepinizibekleriz hashtag'ıyla sosyal mecralardan paylaştığı içerisinde çocuk, genç, yaşlı kadın ve erkeklerin bulunduğu, ilçenin güzelliklerini ve gelişimi gösteren video izlenme ve paylaşım rekoru kırdı.

HERKES DAVET EDİLDİ

Belediye tarafından çeşitli ekipmanlarla çekilen videoda vatandaşların içten ve samimi olmaları dikkat çekerken ilçede spordan, sportif alanlara, tarihi dokudan, belediye yatırımlarına ve çeşitli kurslardan doğa görüntülerinin yer aldığı görüntüler izleyicinin beğenisine sunuldu. #TekkeköyevimizHepinizibekleriz sloganı ve hashtag'ıyla vatandaşların görüşlerine yer verilen video sonunda Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın açıklamalarında ilçenin zenginliklerini görmek ve yaşamak için herkesi davet ederek, "Samsun'un 17 ilçe içerisinde en çok değişen, en çok gelişen ve en çok yaşanılabilir bir ilçe halini alan bu güzel ilçeye tarihin doğduğu kente yerleşmek için, görmek ve yaşamak için bekliyoruz" dedi.

Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)