Mustafa Demir: Samsun şaha kalkacak

Tekkeköy'ün Asarağaç Mahallesi'nde miting havasında geçen halk buluşmasında konuşan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" dedi

Tekkeköy 20.02.2019, 14:19 20.02.2019, 16:08
350
Mustafa Demir: Samsun şaha kalkacak

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy İlçesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Asarağaç Mahallesi'ndeki toplantı miting havasında geçti. Katılımın yüksek olduğu ve sevgi gösterileriyle karşılanan Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" dedi.

GENÇLER İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE...
Sözlerine, "Havanın soğuğuna aldırmayıp bizlerle olan gönlü güzel Tekkeköylü hemşerilerimize teşekkür ediyorum" diyerek başlayan Demir, "Coşkunuz ve heyecanınız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Gençler, sizin için, istikbaliniz, geleceğiniz için var gücümüzle çalışacağız. Asarağaç'ın katılımı ve heyecanı daha çok gayret etmemize, daha çok çalışmamıza katkı sağlayacak. Sizleri tebrik ediyorum. Tekkeköy’ün, Samsun'un geleceğini sizler ile beraber belirleyeceğiz" dedi.

İTTİFAKTA, İCRAATTA BAŞARI
Samsun’un, tüm ilçeleriyle birlikte belediyecilikte en çok istifade edeceği bir döneme geldiğini söyleyen Demir, "Bir emek bir gayretle, sağlıklı projelerle şehri tırmanışa, tam harekete geçirme dönemi şu an. İttifakta çok iyi bir başarı, bir de icraatta çok iyi bir başarı. Bizden istenen bu" dedi.

MHP'Lİ KARDEŞİM MERAK ETMESİN
Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ayrıca şunları söyledi: "Seçim sürecinde çalışma ve teşkilat anlamında da MHP, AK Parti olarak ayrım olmaksızın tam bir beraberliğimiz olacak. Sahaya tam inip buradan Türkiye geneline her anlamda maksimum katkı sağlamalıyız. Her oyun çok önemi var cumhur ittifakının başarısı için. Hiçbir MHP'li kardeşim bu belediye bizim mi değil mi şeklinde soru işareti yaşamayacak kafasında. Bunu net bir şekilde ifade ediyorum. Bunun mekanizmalarını da kuracağız. Meclis üyeleri de tek listeden giriyor, doğru olanı da odur. Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacak.

BELEDİYECİLİK O DEĞİL...
Yerel yönetimlerin artık yol yapan, kanalizasyon yapan durumdan çıkartılması gerekiyor. Yolu yaptın, bitti, ne olacak? Asıl belediyecilik sorusu o zaman ortaya çıkıyor. Belediye deyince akla gelen grup yolu, mahalle içi yol, kanalizasyon, içme suyu. Halbuki belediye o değil. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde bir büyükşehir belediyesinin ne olması gerektiğini uygulama ile göstereceğiz."

Yorumlar (0)