Hasan Togar:Müslüman mahallesinde salyangoz satmayın

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, seçim yaklaştıkça birilerinin adeta Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya başladığını ifade etti

Tekkeköy 11.03.2019, 15:35 11.03.2019, 15:46
588
Hasan Togar:Müslüman mahallesinde salyangoz satmayın

Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim yaklaştıkça birilerinin panik yapmaya başladığını, panik yaptıkça da en hafif tabiri ile şark kurnazlığı yaptığını üzülerek gördüğünü ifade etti. 

NEDEN KARŞISINA GEÇTİN?
Togar, Karaperçin Mahallesi’nde adeta mitinge dönen toplantıda, mahalle sakinlerine seslend. Togar, "Sandık yaklaştıkça hezimete uğrayacağını anlayan bazı arkadaşlara bakıyorum, artık ne yapacaklarını ve söyleyeceklerini şaşırdıklarını görüyorum. Hele ki bir arkadaşımız var, seçime girdiği partinin rozetini bile takmıyor. Haydi rozeti takmıyor, bazen liderinin kim olduğunu da karıştırıyor. Tekkeköy halkını kolayca kandırabileceğini sanıyor. Başka partinin adayı karşısınıza geçmiş, 'Reisim aşağıya, reisim yukarıya' diye konuşuyor. Madem reisindi neden karşısına geçtin” diye konuştu. 

TEKKEKÖY İÇİN KONUŞUN
Başkan Togar; siyaseti kirletmenin, insanlara şark kurnazlığı yapmanın bir anlamının olmadığını ifade ederek, yürekli ve mert insanların makam ve mevkiler için kendi halkına kurnazlık yapmasını doğru bulmadığını dile etirdi. Togar, “Sizden ricam; Sorun bakalım size şark kurnazlığı yapan o arkadaşlara, neden yakasında seçime girdiği partinin rozetini taşımıyor. Neden konuşurken kendi genel başkanından örnekler vermiyor. Bakın arkadaşlar Cumhurbaşkanımızın da çok net ifade ettiği gibi; bu trenden inen, bir daha binemez Yalan konuşmayın, kurnazlık yapmayın. Kendinizi kandırmaya çalışıyorsanız anlarım ama Tekkeköy halkının zekasıyla alay etmeyin. Yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza satmayın” diye konuştu. 

OYUNA GETİREMEZSİNİZ
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitinginde yaptığı açıklamaları herkesin çok dikkatle dinlemesi gerektiğini vurgulayan Togar, "Dünya liderimiz o mitnigde, 'Sakın oyuna gelmeyin' diyor. Aday olamayınca bazılarında ne dava kalıyor ne başka bir şey. Aday olamayanların menfaati neredeyse oraya gittiğini söylüyor. Bu menfaatçilerin; insanlara, kazanırsak tekrar AK Parti'ye geleceğini söylediğini ifade ediyor. Davasını terk edenler, asla geri gelemeyecek. O yüzden önce dava adamı nedir onu öğrenin, sonra karakterli olun ve içinde bulunduğunuz çatı neyse onun kapısında durun" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)