Hasan Togar: Yola çıktıklarına iyi baksınlar

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, "Bizim yolumuz, Sayın Cumhurbaşkanımızın yolu. Diğerleri kimlerle yola çıktığına iyi baksın" dedi.

Tekkeköy 12.03.2019, 17:02 12.03.2019, 17:05
355
Hasan Togar: Yola çıktıklarına iyi baksınlar

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberlerindeki heyetle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Togar, "Cumhurbaşkanımız ile Tekkeköylüler arasında kurulan bağa, kimse darbe vurmaz. Bizim yolumuz, Sayın Cumhurbaşkanımızın yolu. Diğerleri kimlerle yola çıktığına iyi baksın" dedi.

TEKKEKÖYLÜLER GELECEĞİ GÖRÜR
Yılmaz ve Togar, beraberindeki heyetle birlikte, ilk olarak ilçede görev yapan din görevlileriyle bir araya geldi. 
Daha sonra muhtarlar derneği, STK ve esnaf ziyaretinde bulunan heyet, Tekkeköy SKM'de istişarelerde bulundu. Tekkeköy'ün her zaman farkını ortaya koyduğunu belirten Yılmaz, "Tekkeköylüler, kendilerine kimin hizmet ettiğini, kimlerin kendileri için mücadele ettiği herkesten çok daha iyi bilir. Burada yaşayanları kimse kandıramaz. Benim için bu şehrin her mahallesi ve sokağı çok değerli. Tekkeköy ise her zaman ayrı bir yerdedir. Tekkeköy demek, emek demektir. Yaklaşan seçimler geleceğimiz için hayati değer taşıyor ve siz yine gereğini yapacaksınız” diye konuştu. 

BU BAĞA KİMSE DARBE VURAMAZ
Belediye Başkanı Togar, ilçede geçmişte yaşanan sıkıntıları herkesin çok iyi bildiğini dile getirerek, "Burası artık dünya liderinin de bildiği, önem verdiği ve her zaman öncelikleri arasına aldığı bir yerleşim merkez. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için ilçemizin ayrı bir önemi olduğunu artık herkes biliyor. Şimdi çıkmış birileri, kendi menfaatleri için bu müthiş bağı, sevgiyi yok etmeye çalışıyor. Cumhurbaşkanımız ile Tekkeköy halkının arasında kurulan bu bağa, hiçkimsenin darbe vurmasına izin vermeyiz. Herkes kendi yüreğinin yolcusudur. Bizim yolumuz ve yolculuğumuz Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte. Diğerleri kimlerle yola çıktığına iyi baksın" diye konuştu. 


 

Yorumlar (0)