Hasan Togar: Yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Bu güzel ilçemizim, yarınlara emin adımlarla ilerliyor" dedi

Tekkeköy 24.03.2019, 17:42 24.03.2019, 17:55
301
Hasan Togar: Yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy'ün yarınlara emin adımlarla ilerlediğini dile getirerek, "AK Parti; her zaman sahada olan halkının mutluluğunu ve hüzünlerini paylaşan, davası memleket meselesi olan büyük bir ailedir” dedi.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek Halil, Tekkeköy Belediyesi AK Parti meclis üyesi adayları, meclis üyeleri, önceki dönem ilçe başkanları, teşkilat ve mahalle başkanları ile bir araya geldi.
Kahvaltı programında konuşan Togar, "AK Parti, davasına gönül veren ve bu yolda kendisini ortaya koyan yol arkadaşlarımızın güvenini bugüne kadar boşa çıkarmadı. Bundan sonra da aynı kararlılıkla, ilk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz. Gönül belediyeciliği ışığında davası bir olan memleket sevdalısı kardeşlerimiz ile bu güzel kahvaltı programında bir araya geldik. Büyük AK Parti ailesinin fertleri olarak bugün hep birlikte ilçemizin geleceği için bir kez daha önemli mesajlar verdik. Davası için bu yolda bir olan biz olan kardeşlerime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

HER ZAMAN SAHADAYIZ
Tekkeköy’ün beş yılda umulanın üstünde bir değişim yaşadığına vurgu yapan Togar, "Tekkeköyümüzü hep birlikte bugünlere taşıdık. Sizler mahallelerinizde bizim teşkilatımızın temel taşlarını oluşturdunuz. Her an sahada olduk ve de olmaya devam edeceğiz. Biz olduktan sonra üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engel yok. Davamız bir, amacımız bir, yolumuz bir. 31 Mart gününe kadar bu birlikteliğimiz aynı şekilde devam edecek. Gönül belediyeciliği çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettik birlikte yönetmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TEKKEKÖY ÇAĞ ATLAYACAK
Tekkeköy tarihinde birçok ilklerin yaşandığına dikkat çeken Başkan Togar, “Önümüzdeki dönemde yine ilklerle ilçemiz örnek gösterilecek bir yerleşim olacak. Hastanesi, fakültesi, öğrenci yurtları ile ilçemiz bambaşka bir boyuta taşınacak. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın kurulması talimatını verdiği kenevir tekstil fabrikası ile ilçemiz istihdam yönünden de birçok kişiye iş imkanı sağlayacak. Yani ilçemiz önümüzdeki beş yılda öğrencilerle dolup taşacak. Yine hastane ile 24 saat yaşam olan bir ilçe olacak. Kenevir tekstil fabrikası ile de bir çok kişiye iş imkanı sağlanacak. Bunların hepsi güçlü iktidar ile yerelin birlikteliği ile oluşacak. Hep birlikte Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirerek ilçemizi yarınlara yine birlikte taşıyacağız” ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)