Hasan Togar: Tekkeköy'de başarılamayanları başardık

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Bizler yıllardır Tekkeköy’de başarılamayan, aşılamayan, yıkılamayan tabuları yıkmayı başardık" dedi.

Tekkeköy 12.02.2019, 15:43 12.02.2019, 15:53
171
Hasan Togar: Tekkeköy'de başarılamayanları başardık

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesi personeli ve aileleriyle bir araya geldi. 

"GÜZEL BİR BİRLİKTELİK SERGİLEDİK"

Programda konuşan Başkan Togar, "İlçemize hizmet için gece gündüz çalışan, proje üreten, emek harcayan Tekkeköy Belediyesi ailesinin fertleri olarak bu akşam güzel bir birliktelik sergiledik. Gönlünde hizmet sevdası olan, üretmek, hizmet etmek için varlığını ortaya koyan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine fedakarlıklarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu akşamki birlik beraberlik gecemize katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir, İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ve teşkilatımıza bizlerle bu güzel birlikteliği paylaştıkları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

"EN BÜYÜK PAY SAHİBİ SİZLERSİNİZ"

Sosyal belediyecikte farkımızı gösterdik diyen Başkan Togar, "Bizler yıllardır Tekkeköy’de başarılamayan, aşılamayan, yıkılamayan tabuları yıkmayı başardık. Özellikle sosyal belediyecilik alanındaki örnek çalışmalarımızla gönüllere dokunduk. Bunda en büyük pay sahibi bugün bu salonu dolduran siz mesai arkadaşlarımsınız. Tabii daha yapacak çok işimiz var. Halkımızdan aldığımız güç ve enerjiyle el birliğiyle, omuz omuza Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan düstur edindiğimiz belediyecilik anlayışıyla ilçemizi daha güzel günlere taşıyacağız” diye konuştu. 

"51 VATANDAŞA AKÜLLÜ ARABA"

Dezavantajlı bireylere yönelik çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Togar, "Beş yılda ilçemizde ikamet eden 51 vatandaşımıza akülü sandalye ulaştırdık. Kardeşlerimizin ve ailelerinin önlerindeki engelleri bir nebze olsun ortadan kaldırarak, hayat koşullarını iyileştirmeye çalıştık. Bizler ilçemizde sürdürmüş olduğumuz sosyal doku anketleri ve çalışmalarımız ile Tekkeköyümüzü masaya yatırdık. Belirlediğimiz eksiklikleri beş yıl gibi kısa süre zarfında ortadan kaldırmayı başardık. Bu ve buna benzer çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

“Tekkeköy’ün gelişimini en iyi bilen benim. Şöyle bir düşünün beş yıl öncesine geri dönün. Beş yıllık yapılanları geri alın o zaman farkı görürsünüz. Bugün Tekkeköy’deki uluslararası fuar alanı, Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ve yeni Samsunspor Stadyumunun alanını bizim bakanlığımız döneminde planladık ve Samsun’umuza kazandırdık. Tekkeköy ile ilgili daha çok projelerimiz var. Önümüzdeki süreçte hepsini adım adım hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)