Hasan Togar: Tekkeköy halkını kimse kandıramaz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar,  "Son beş yıl içinde ilçemizde yaşanan değişim ve gelişimi çeşitli ayak oyunları yaparak unutturmaya çalışanlar, 31 Mart’ta büyük bir hüzün yaşayacak. Onlar, Tekkeköy halkını kandırabileceklerini; rozetini bile takmadıkları bir parti içinde, olmak istemedikleri bir ittifak içinde bocalayıp duruyor" dedi.

Tekkeköy 25.03.2019, 15:11 25.03.2019, 15:16
432
Hasan Togar: Tekkeköy halkını kimse kandıramaz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar,  "Burada artık sevgi, saygı, dayanışma, çalışma, kardeşlik var. Alsınlar kinlerini ve hırslarını başka yerlere kussunlar. Tekkeköyümüzü kirletmesinler" dedi.

KİMSE KANDIRAMAZ
Başkan Togar, her zaman halkın içerisinde ve vatandaşla beraber hareket ettiklerini belirterek, "Son beş yıl içinde ilçemizde yaşanan değişim ve gelişimi çeşitli ayak oyunları yaparak unutturmaya çalışanlar, 31 Mart’ta büyük bir hüzün yaşayacak. Onlar, Tekkeköy halkını kandırabileceklerini; rozetini bile takmadıkları bir parti içinde, olmak istemedikleri bir ittifak içinde bocalayıp duruyor. Allah hiç kimseyi böyle siyasi bir açmazın içinde bırakmasın. Şimdi kendileri zaten bir siyasi enkaz durumundayken, Tekkeköy’ü de uçurumun eşiğine sürmek istiyorlar. Onlar makam ve mevki, kin ve düşmanlık duygularıyla hareket ediyor. Biz, bu kötü duyguları Tekkeköy'de tarihe gömdük. Burada artık sevgi, saygı, dayanışma, çalışma, proje, kardeşlik var. Alsınlar kinlerini ve hırslarını başka yerlere kussunlar. Tekkeköyümüzü kirletmesinler” diye konuştu. 

YOLUMUZDAN ÇEVİREMEZLER
Togar, yıllarca süren terör olaylarının Cumhurbaşkanının kararlı tavrı ve stratejileri sonrasında iyice çöktüğünü vurgulayarak, "Ancak siz de görüyorsunuz, artık terör binbir kılıkla çıkıyor karşımıza. 15 Temmuz’da başka bir kılıkla bizi içimizden vurmaya çalıştılar ama tarihte eşi görülmemiş bir ders aldılar. Sonra dolar kılığına girip bizi ekonomik teröre maruz bıraktılar. Yine aştık. Sonra soframıza daldılar. Türkiye gibi bir ülkede bizi sebzeyle vurmaya kalktılar, yine bozduk bu oyunları. Biz terörün her haliyle mücadele ettik. Biz ülkemizi yıkmaya çalışan kim olursa olsun karşısına çıktık. İşte bu yüzden bizi yolumuzdan hiçkimse çeviremez. Gelişmeye, değişmeye, daha ileri gitmeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakı, 'Önce vatan' diyen herkesle bu kutlu yürüyüşümüz devam edecek. Tekkeköy, bu ülkenin en önemli ilçelerinden biri olacak ve bunu hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu. 


 

Yorumlar (0)