Hasan Togar: Tekkeköy evimiz hepinizi bekleriz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, büyük coşkuya neden olan buluşmalarda, gönlünde Tekkeköy aşkı olan herkese çağrı yaparak, “Tekkeköy evimiz, hepinizi bekleriz” dedi.

Tekkeköy 13.03.2019, 16:29 13.03.2019, 16:33
302
Hasan Togar: Tekkeköy evimiz hepinizi bekleriz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, yüksek tempoyla devam ettirdiği seçim kampanyası kapsamında Çayleyik ve Kirazlık mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 
Togar, büyük coşkuya neden olan buluşmalarda, gönlünde Tekkeköy aşkı olan herkese çağrı yaparak, "Tekkeköy evimiz, hepinizi bekleriz" dedi. 

HERKES BİZİMLE
Togar, seçim süreci başladığı günden bu yana kendilerine gösterilen ilgi ve büyük coşku nedeniyle gurur duyduğunu belirterek, "Bu gurur; sizin davanıza, geleceğinize, Tekkeköy’e nasıl sahip çıktığınızın göstergesi. Siz, her şeyin en iyisine layıksınız. Bu ilçede doğmaktan, yaşamaktan ve Rabbim nasip ederse sizinle yaşlanmaktan gurur duyuyorum. Siz, bu ilçe üzerinde yapılmaya çalışan bütün oyunları bugüne kadar bozdunuz ve bozmaya da devam ediyorsunuz. Yüreği Tekkeköy sevdasıyla atanlarla birlikte yürüdüğümüz bu yolculuk Allah’ın da izniyle hak ettiği yere ulaşacak. O yüzden ben buradan sizin aracılığınızla gölünde gerçekten bu ilçe ve ilçe halkının aşkı olan herkese bir çağrı yapmak istiyorum; 'Tekkeköy evimiz, hepinizi bekleriz” diye konuştu. 

ÖNCELİK TEKKEKÖYLÜNÜN
Son 5 yılda gerek devlet yatırımları gerekse Tekkeköy Belediyesi olarak hayata geçirilen çalışmalarla ilçenin yönünü gelişimden yana güçlü bir şekilde değiştirdiğini ifade eden Togar, "Tekkeköy halkı lafla peynir ekmek gemisinin yürümediğini çok iyi bilir. Makamlar ve mevkiler geçicidir. Kalıcı olan ise ilçemizdir. Meselemiz yarınlarımızdır. Biz; hastanelerden, fabrikalardan, projelerden konuşurken, bazıları ne konuşacaklarını, ne yapacaklarını, nerede olduklarını bile bilmiyor. Burası, binlerce yıllık köklü bir tarihin, emeğin ve çabanın ürünüdür. Önümüzdeki beş yıl, ilçemiz için altın çağını yaşayacağı dönemdir. Ben seçim vaatlerinden bahsetmiyorum, ben bizzat Cumhurbaşkanımızın ilçemiz için verdiği müjdelerden bahsediyorum" şeklinde konuştu. 
 

Yorumlar (2)
vatandaş 3 yıl önce
Ampul 18 yıldır yanıyor.ilk günkü gibi ışık vermiyor.çeperi kirlendi, toz, yağ bağladı.ampulün temizlenme zamanı geldi.temizlemek için önce yerinden sökmek lazım çünkü çok sıcak.yerinden sökmek için de söndürmek lazım.31 martta da o temizlik yapılacak inşaAllah.temizlikten sonra ilk günkü gibi ışık verecek mi onu anlamak için de seçimden sonraki tavırlara bağlı...
Ali kurt 3 yıl önce
Son çırpınışlar bunlar işin gücün yalan dolan Tekkeköy de her şeyi sattın bu kez reis te kurtaramiyacak seni başkan candal