Hasan Togar: Marka ilçe olduk

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, "Yatırımlar ve hayata geçen dev projeler sayesinde şehrin gelecek umudu olduk" dedi

Tekkeköy 20.03.2019, 16:35 20.03.2019, 16:38
207
Hasan Togar: Marka ilçe olduk

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, ev ziyaretlerine ve gönül sohbetlerine devam ediyor. Togar, "Şehrimizin merkez ilçeleri sayılırken adından bahsedilmeyen bir ilçeyken, yatırımlar ve hayata geçen dev projeler sayesinde şehrin gelecek umudu olduk" dedi.
Başkan Togar, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu üyeleri Üzeyir Bahadır, Abdulkadir Köstek'le birlikte ev ziyaretlerine devam etti. 

GELİŞİM ÖRNEK GÖSTERİLİYOR
Başkan Togar, çeşitli mahallelerde yapılan ev toplantılarında vatandaşlarla buluşarak ilçede yaşanan değişim ve gelişim süreci hakkında görüş alışverişlerinde bulundu. 
Togar, konuşmasında merkez ilçeler arasında göz ardı edilen bir ilçeden herkesin kabul ettiği bir mega kente doğru hızla ilerlediklerini belirterek, "Başkaları bilmez, aslında işlerine gelir ama söylemezler ancak yaşanan değişim ve gelişimi siz biliyorsunuz. Bizi ve ilçemizi yok sayanlar, geçtiğimiz beş yıl içinde yaşananlardan dolayı büyük bir şaşkınlık içerisinde. 'Tekkeköy’de ne var?' diyenler, şimdi olanları saymakla bitiremiyor. Biz bunu birlikte başardık. Yaptıklarımız ortada ama inanın daha yapacak çok işimiz var. Tekkeköy, önümüzdeki dönem sadece şehrimizin değil, bölgenin ve Türkiye’nin sayılı yerleşim merkezlerinden biri olacak" dedi.   

DAHA ÇOK ŞAŞIRACAKLAR 
Tekkeköy için beş yıl önce ne söylediyse fazlasıyla yerine getirdiğini dile getiren Togar, "İnanın bana, bu gelişimi ve değişimi onlar da tahmin etmiyordu. Başardıklarımızı ve bir araya geldiğimizde neler yapabileceğimizi artık herkes çok daha iyi görüyor. Tekkeköylü bir araya geldiğinde bizi yıkabilecek hiçbir gücün olmadığını herkese gösterdik. Şimdi yeni dönemde yapacaklarımızla birlikte iş ve aş konusunda da bir numara olacağız. Bu ilçede yaşayan hiçkimsenin iş sıkıntı olmayacak. Gençlerimiz dışarıya gitmeyecek. Yeni dönem yeni yatırımlarla birlikte, göç alan bir ilçe durumuna geleceğiz. Özellikle fakülte, öğrenci yurdu ve devlet hastanesi gibi dev devlet yatırımları da ilçemizde istihdama ve ekonomimize önemli katkılar sağlayacak. Yine hayata geçirdiğimiz projeler sayesinde şehrin merkezinde artık biz olacağız. Rabbim, bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu. 

Yorumlar (0)