"Hasan Togar hizmetkarınızdır"

Tekkeköy Bilgi Evi’nin açılışı yaptıktan sonra, Aşağıçinik Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında vatandaşlara seslenen Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Sizin hizmetkarınızım" dedi

Tekkeköy 27.03.2019, 15:11 27.03.2019, 15:19
2723
"Hasan Togar hizmetkarınızdır"

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile MHP İlçe Başkanı Sevinç Vural’ın katılımıyla Çimenli Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Bilgi Evi’nin açılışı yaptıktan sonra, Aşağıçinik Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısına katıldı. Togar, "İlçe halkımın hizmetkarı olmaya devam edeceğim" dedi.

EN ÖNEMLİ İLÇELERDEN BİRİ OLACAĞIZ
Başkan Togar, 5 yıl içerisinde söz verdiklerinden daha fazla projeyi hayata geçirdiklerini ancak yoğun çalışma ve seçim atmosferi nedeniyle birçok projenin açılışına fırsat bulamadıklarını dile getirerek, "Bugün, başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere, bütün mahalle sakinlerinin paylaşacağı Bilgi Evi projemizin açılışını çok değerli vekilimiz ve Genel Yardımcımız Çiğdem Karaaslan ile yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biz, bu yola Tekkeköy için çıktığımızda çok çalışacağımıza ve hiç yılmayacağımıza söz vermiştik. Sizin için mücadele ettiğimiz sürece yorulmayacağız. Şükürler olsun ki, projelerimizi ve hizmetlerimizi tek tek hayata geçirdik. Tekkeköyümüzü herkesin örnek almaya başladığı seviyeye hep beraber çıkardık ama daha yeni başlıyoruz. Bu güzel ilçeyi Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri haline getirene kadar omuz omuza yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

AYNI ÇATI ALTINDA YAŞIYORUZ
Togar, Aşağıçinik Mahallesi’nde gerçekleşen açık hava toplantısında ise, Tekkeköylü olmanın bir gurur olduğunu belirerek, "İlçemizde tarih yazıyorsunuz. Tekkeköy nedir, Tekkeköylü olmak nedir dosta düşmana gösteriyorsunuz. Sevmek nedir, sevda nedir, vatan nedir, bayrak nedir en iyi örnek sizsiniz. İşte bu yüzden bizi yolumuzdan kimse çeviremez. Çünkü biz, bir olduk. Yarınlar bizimdir, şahısların devri bitmiştir. Devir, sizin devrinizdir. Makam, sizin makamınızdır. Hasan Togar ise sizin hizmetkârınızdır" şeklinde konuştu.  

Yorumlar (0)