Hasan Togar: Gönüller bir olunca engeller kalkıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Hava şartları ve mesafeler ne olursa olsun, gönüller bir olunca engeller ortadan kalkıyor" dedi

Tekkeköy 15.02.2019, 17:23
48
Hasan Togar: Gönüller bir olunca engeller kalkıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Hava şartları ve mesafeler ne olursa olsun, gönüller bir olunca engeller ortadan kalkıyor" dedi. Togar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında gündüzleri süren yoğun çalışmalarının dışında gecenin geç vakitlerine kadar evlerde düzenlenen gönül sohbetlerine misafir oluyor.

EVİMİZ DE GÖNLÜMÜZ DE BİR
Her akşam farklı mahalledeki evlere misafir olan ve gönül sohbetlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Togar, "Cumhur İttifakı'nın bütünleştirici gücü ve kardeşlik duygularıyla çıktığımız bu kutlu yolda, her gün farklı bir mahallemizde vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Gittiğimiz her ev ziyaretimizde kendimizi o ailenin bir bireyi olarak hissediyoruz” dedi.

SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ
Birlik beraberlik duygularının her geçen gün perçinlendiğini vurgulayan Togar, "Cumhur İttifakı'nın birleştirici gücüyle her geçen gün geleceğe daha emin adımlarla ilerliyoruz. Amacımız ve yolumuz bir olunca önümüzdeki tüm engeller ortadan kalkıyor. Her gün onlarca ailemizin evine misafir oluyoruz. Gönüllerinin, mahallelerinin, evlerinin kapılarını sonuna kadar bize açan kardeşlerimizin enerjisi gücümüze güç katıyor. İlçemizi bugüne kadar nasıl birlikte yönettiysek bugünden sonra da aynı şekilde yönetmeye devam edeceğiz. 31 Mart’a kadar bir kez daha girilmedik ev, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Gönüllerde edindiğimiz bu yeri sonuna kadar muhafaza edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İLÇEMİZİ DONATTIK
Tekkeköy’ün dört bir yanının park ve çocuk oyun alanlarıyla donatıldığına dikkat çeken Togar, "Beş yılda 41 çocuk oyun alanı ve park yaparak hizmete sunduk. Çocuklarımızın boş vakitlerini geçirecekleri oyun alanlarımızın sayısını beş yılda dört kat arttırdık. Ayrıca her mahallemizde ailelerin günün yorgunluğunu atıp, çocuklarıyla vakit geçirecekleri farklı alanlar kazandırmış olduk. Daha önceki dönemlerle karşılaştırdığımızda bu alandaki eksikliğin giderildiğini herkes görüyor. Bir yer gelişirken ona paralel yeşil alanlar, parklar, bahçeler ve oyun alanları da çok önemlidir. Biz bu konuda hassas davrandık ve istediğimiz sonuca da ulaştık. Önümüzdeki süreçte de çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

Yorumlar (0)