Hasan Togar: Daha yapacak çok işimiz var

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Allah ömür verdiği sürece ben ve ailem ile ailemin bir parçası olarak gördüğüm personelimiz ile bu güvene layık olmaya çalışacağız” dedi

Tekkeköy 22.01.2019, 16:50 22.01.2019, 16:54
93
Hasan Togar: Daha yapacak çok işimiz var

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla düzenlenen Samsun aday tanıtım toplantısında tekrar aday gösterilen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

‘CUMHURBAŞKANIMIZIN GÜVENİNE LAYIK OLACAĞIZ’
Meclis toplantı salonunda başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirmelerde bulunan Togar, “Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile bir araya gelerek beş yılın değerlendirmesini yaptık. Yine önümüzdeki günlerde yapmayı planladığımız örnek projeler ve hizmetler hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Daha yapacak çok işimiz, kat edecek yolumuz var. Allah’ım ömür verdiği sürece ben ve ailem Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere lütfetmiş olduğu bu görevi layıkıyla yerine getirerek bu gün olduğu gibi bugünden sonrada güvenine layık olmaya çalışacağız. Yüce Allah’ın izniyle önümüzdeki süreçte de Tevazu, Samimiyet, Gayret ile Önce Millet, Önce Memleket anlayışı çerçevesinde yolumuza devam edeceğiz” dedi.


 
‘DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞACAĞIZ’
Tekkeköy’ün 2014 yılında AK hizmet rüzgarıyla tanışmasıyla ilçenin çehresinin değiştiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Beş yıldır bir aile bilinciyle birim müdürlerimizden temizlik personelimize kadar gece gündüz emek harcadık. Beş yıl öncesine baktığımızda, eskiyle yeniyi kıyasladığımızda gelişimi, değişimi görmemek mümkün değil. Her sözümüzü her vaadimizi yerine getirmenin rahatlığıyla geride bıraktığımız adından söz ettiren proje ve hizmetleri hayata geçirerek Cumhurbaşkanımız tarafından tekrar aday gösterilme şerefine nail olduk” diye konuştu.

Yorumlar (0)