Hasan Togar: Daha çok çalışacağız

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Bize güvenen, destekleyen ilçe halkımızın desteğine ve güvenine layık olmak için daha çok çalışacağız" dedi

Tekkeköy 18.02.2019, 13:21
299
Hasan Togar: Daha çok çalışacağız

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Çay Mahallesi sakinleri tarafından düzenlenen sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı. Togar, "Bize güvenen, destekleyen ilçe halkımızın desteğine ve güvenine layık olmak için daha çok çalışacağız" dedi.

ÇAY MAHALLESİ'NDEN TAM DESTEK
Her gittiği yerde yüzlerce kişi tarafından coşkusuyla karşılandığını dilke getiren Başkan Togar, "Bu coşku, bu güven motivasyonumuzu ve enerjimizi zirveye çıkarıyor. Her mahallemizde sürprizler ve coşkulu kalabalıklarla karşılanmamız üzerimizdeki yükü arttırıyor. Beş yıl önce desteğiniz ile bize layık gördüğünüz bu kutsal göreve geldik. Beş yıl boyunca öyle çalıştık ki, sizin karşınıza çıktığımızda biz bunlarla karşınızdayız diye biliyoruz. Tekkeköy’de hayata geçirmiş olduğumuz dev projelerimiz, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız ile Samsun’un en başarılı ilçe belediyesi haline geldik. İlçemizin her noktasını desteğiniz ve duanız ile adeta şehir merkezine dönüştürüyoruz. Hizmet aşkıyla gece gündüz evimize girmeden çok çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Biz, bu ilçeye sevdalıyız. Tekkeköy benim sevdam derken içimizde hissederek, yaşayarak bu kelimeleri dile getiriyoruz” şeklinde konuştu. 

FEDAKARLIĞIN KARŞILIĞINI ALDIK
Hizmet aşkıyla, ilçe halkının desteğiyle tüm hedeflere ulaşmayı başardıklarını dile getiren Togar, "Biz ilçemize olan sevdamız için ailemizden, işimizden, aşımızdan, zamanımızdan, hayatımızdan birçok fedakarlıklar yaptık. Dört çocuğum var. İnanın çocuklarımın nasıl büyüdüğünü görmedim. Çünkü bizler hizmet aşkıyla gece gündüz her zaman halkımızın yanında olduk. Tekkeköy’deki herkes yediden yetmişe bizim ailemiz. Çocuklarımı, ailemi sizden hiçbir zaman ayrı tutmadım, tutmam da. Bu evladınız belki hizmetlerle uğraşırken ailesi gibi sizlere de yeteri kadar vakit ayıramadı. Ama özellikle son bir yıldır ilçemize devlet hastanesi kazandırabilmek için seferber olup mekik dokuduk. Hemen 61 bin metrekare arsa üreterek Sağlık Bakanlığımıza devrettik ve bu ay sonunda 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanemizin temelini atarak bir asırlık özlemimiz dindirmiş olacağız. Önümüzdeki dönemdeki hayallerimizin ve projelerimizin de temellerini attık. İkinci dönemimiz ustalık dönemimiz olacak” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)