Hasan Togar: Çözümün parçasıyız

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Tekkeköylülerin yüksek yaşam standartlarına ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz sorunun değil, çözümün parçasıyız" dedi

Tekkeköy 21.03.2019, 14:26 21.03.2019, 14:32
123
Hasan Togar: Çözümün parçasıyız

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Tekkeköylülerin yüksek yaşam standartlarına ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz sorunun değil, çözümün parçasıyız" dedi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ
Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve MHP İlçe Başkanı Sevinç Vural ile birlikte Tekkeköy Minibüsçüler Derneği Başkanı İbrahim Özdemir ve şehir içi ulaşımı sağlayan minibüsçülerle bir araya geldi.  


Başkan Togar, Çay Mahallesi’nde yeni açılan bulvar yolunda yapılmaya başlanan minibüsçülerin hareket durağının son durumunun yanında geleceğe dönük çalışmalar, projeler, ulaşım, trafik ve park yeri gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulundu. 

ULAŞIM SORUNU BİTECEK
Başkan Togar, ilçede var olan bütün sorunlar için net, kalıcı ve geleceği de içinde barındıran çözümleri hayata geçirdiklerini belirttiği buluşmada, bugüne sorunları konuşmak yerine zaten bildikleri problemleri ve eksikleri çözüme kavuşturduklarını belirtti. 


Togar, "Doğru tektir, kişilere göre değişmez. Ancak doğruya giden yol ise istişareden geçer. Tekkeköy bizim evimiz ve biz bu büyük ailenin her bir bireyi ile bir araya gelerek istişare yapmaktan asla geri kalmadık. İlçemizde toplu ulaşım alanında halkımıza hizmet veren değerli minibüsçüler de bizim için oldukça önemli konumda. Onların rahat ve huzurlu olması, hizmet verdikleri ilçe halkımızın da daha kaliteli hizmet alması anlamına gelmektedir" diye konuştu. 

HER PROJEMİZ ÖRNEK OLACAK
Togar, “Biz sadece bugünümüzü konuşmuyoruz. Yarınlarımızı ve geleceği konuşuyoruz. Yol haritamızı ilçemiz ile birlikte belirliyoruz. Hedefimiz, her mahallesi ve sokağında birliğin, beraberliğin ve huzurun yaşandığı bir Tekkeköy oluşturmak. Çünkü bu ilçe halkı bunu fazlasıyla hak ediyor. Geçtiğimiz beş yıl içerisinde yaşadığımız gelişim ve değişim geleceğimizin nasıl olacağına dair ipuçlarını herkese gösterdi. Biz artık hak ettiğimiz yerde olmalıyız. Tekkeköy halkının yüksek yaşam standartlarına ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bunu başaracağımızı biliyorum çünkü bir araya geldiğimizde neler yapabileceğimizi herkes çok iyi gördü. Tekkeköy Minibüsçüler Derneği Başkanı İbrahim Özdemir abimiz ve değerli minibüsçü kardeşlerime bizlere yüreklerini açtıkları ve her zaman çözümün bir parçası oldukları için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 


 

Yorumlar (0)