Hasan Togar: Birlikte başladık birlikte başardık

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Birlikte neler başarabileceğimizi herkese gösterdik, şimdi geleceğin ilçesini kurma vaktidir" dedi

Tekkeköy 28.02.2019, 15:59 28.02.2019, 16:02
97
Hasan Togar: Birlikte başladık birlikte başardık

Tekkeköy  Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Merkez SKM'de vatandaşlar bir araya geldi. 31 Mart’ta sandıkların, güçlü Tekkeköy yolunda büyük bir zaferle sonuçlanacağından emin olduğunu ifaden Togar, "Birlikte neler başarabileceğimizi herkese gösterdik, şimdi geleceğin ilçesini kurma vakti" dedi.

BİZ BİRLİKTE TEKKEKÖYÜZ
Tekkeköy'ü ortak akılla yönettiklerini dile getiren Başkan Togar, "Birlikte olduğumuz zaman neleri başarabileceğimizi herkese gösterdik. Omuz omuza olmak ne demek biliyoruz ve bunu yaşıyoruz. İçeriden ve dışarıdan bizi yolumuzdan çevirmeye çalışanlara, nasıl cevap verileceğini de çok iyi biliyoruz. Heyecanınız, azminiz, coşkunuz bizi de yüreklendiriyor. Sandıklar açılır açılmaz yeni bir döneme, yeni bir mücadeleye hep beraber başlayacağız" diye konuştu. 

KİMSE BİZİ KANDIRAMAZ 
Tekkeköy’ün sadece coğrafi konumu ve özellikleriyle öne çıkan bir ilçe olmadığını ifade eden Togar, "Bizim en büyük gücümüz sarsılmaz birlikteliğimiz. Burada artık proje var, hizmetler var, etkinlikler var. Kısacası biz ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı biliyoruz. Çünkü ilçemizi çok ama çok seviyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni dönem projelerimizi de açıklamaya başlayacağız" diye konuştu. 

Yorumlar (0)