Hasan Togar: 31 Mart'ta bütün oyunlar bozulacak

Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 31 Mart seçimlerinde alınacak tarihi oyla, çok daha büyük hizmetlere hep birlikte imza atacakların ifade ederek, 31 Mart'ta bütün oyunları bozacağız" dedi

Tekkeköy 24.02.2019, 17:01
319
Hasan Togar: 31 Mart'ta bütün oyunlar bozulacak


Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, geçen 5 yıl içerisinde Tekkeköy için çok önemli çalışmalara hep birlikte imza attıkları ifade etti. Togar, "Bundan sonra daha büyük hizmetlere imza atacağız ve 31 Mart'ta bütün oyunları bozacağız" dedi.

TEKKEKÖYLÜLER OYUNA GELMEZ
Türkiye’nin çok büyük bir ülke olduğunu ve büyüklüğünü sınırlarının genişliğiyle değil, yürekli vatandaşlarının sarsılmaz iradesiyle ortaya çıktığını ifade eden Togar, "AK Parti, milletin iktidarı ve milletin partisidir. Partimiz, ülkesine ve milletine hizmet etmek isterken oynanan yüzlerce oyunu sizlerin sayesinde bozmuştur. Şimdi, bir başka oyunu sahneye koyuyorlar. Elli kuruşa, yüz kuruşa aldıkları sebzeleri sofralarımıza 12 liraya ve daha fazlaya getirmeye çalışanlar var. Yine bir oyun var. Yine bir ihanet var. Yine ülkemizi gerilere götürmek isteyen bir çete var. Bunlar vatanla, milletle, bayrakla, canımızla oynadılar ama başaramadılar. Şimdi de ekmeğimizle bizi vurmaya, ayrıştırmaya çalışıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, Tekkeköy oyuna gelmez ve Tekkeköy halkı bu oyunu da bozar” diye konuştu. 

HİÇ DURMADAN ÇALIŞTIK
Geçen beş yıl içerisinde gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Togar, "Benim için Tekkeköy için çalışmak, üretmek, ilçemizi ve halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmaktan daha önemli hiçbir şey olmadı, bundan sonra da olmayacak. Ben bu yola sizinle çıktım. Birlikte başladık, birlikte başardık ve yine çok daha büyük bir güçle birlikte devam edeceğiz. El ele, gönül gönüle, omuz omuza yürüyeceğiz. Önümüze çıkan engelleri nasıl aştıysak yine aşacak, nasıl herkesin örnek aldığı çalışmalar yaptıysak çok daha fazlasını önümüzdeki beş yıl içerisinde yapacağız. Tekkeköyümüzün her mahallesi, her sokağını adım adım bilen bir kardeşiniz olarak, birçok projeyi hayata geçirdik. İhalesi tamamlanmış ve başlama aşamasına gelmiş onlarca işimiz devam ediyor. İlçemiz için ne enerjimiz biter ne de mücadele azmimiz” şeklinde konuştu. 

AÇILIŞLARI YAPTI 
Hayata geçen tüm projelerin daha güzel Tekkeköy’ün müjdecisi olduğunu vurgulayan Togar, "Bugün Ökse Mahallemizin adını taşıyan köy konağı ve spor alanının açılışını hep birlikte yapıyoruz. Bu ve geçtiğimiz beş yıl içerisinde yapılan bütün hizmetler sizin eserinizdir. Bizi ne yağmur ne çamur ne karanlıklar durdurur. Hiçbir mazeret bu güzel tabloya mani olamaz, olamadı. Cumhur İttifakı'na gönül veren bütün kardeşlerimiz, bu akşam sadece Tekkeköy’e değil, bütün Samsun’a gereken mesajı verdi. Bu güzel tablonun oluşmasına katkı sağlayan, İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, İl Yönetim Kurulu Üyesi Üzeyir Bahadır, MHP İlçe Başkanı Sevinç Vural, AK Parti Tekkeköy Kadın Kolları Başkanı Aysel Damat, Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl, teşkilat ve belediye meclis üyesi adaylarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 


 

Yorumlar (1)
Akil ÇAM 3 yıl önce
BİR BUÇUK LİRAYA ALDIĞI MAZOTU 6 LİRAYA SATAN AKP VAR BU OYUNU DA BOZUN GÖREYİM SİZİ.