Gençlerden Togar’a tam destek

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, gençlerle kahvaltıda bir araya geldi.Togar, "Gençlerin gözünde ilk günkü heyecanı gördüm" dedi

Tekkeköy 10.02.2019, 13:29
58
Gençlerden Togar’a tam destek


Tekkeköy’deki seçim koordinasyon merkezinde gençler tarafından organize edilen kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Hasan Togar, "Bugün bir kez daha gençlerimizdeki heyecanı gördüm. 2014 yılındaki yerel seçimlerden daha hareketli ve aktif olan gençlerimiz heyecanlı bir şekilde göreve hazır. Bir kez daha ilçemizde tarih yazarak merkez ilçelerdeki en yüksek oy oranıyla Tekkeköy’ümüzü birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

HAYALLERE BİRLİKTE ULAŞTIK
İlçe tarihinde ilk defa Tekkeköy’ün iktidarla buluştuğuna vurgu yapan Başkan Togar, "İlçemiz kurulduğu tarihten 2014 yılına kadar hiçbir zaman iktidarla buluşamadı. 2014 yılında sizlerin desteği ile ilk defa ilçemizi iktidarla buluşturmayı başardık. Ardından ilçemiz birçok dev devlet yatırımıyla buluştu. Hayallerimiz bir bir gerçekleşti. En büyük hayalimiz ve ilçemizin bir asırlık özlemi olan devlet hastanesini ilçemize birlikte kazandırdık" dedi.

İKİNCİ BÜYÜK HEDEF GERÇEKLEŞİYOR
Tekkeköy’ün geleceği için belirlenen tüm hedeflerin bir bir gerçekleştiğine vurgu yapan Togar, "İkinci en büyük hayalimiz olan fakülte ve öğrenci yurdu ile ilgili çalışmalarımıza da başladık. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun aday tanıtım toplantısında verdiği müjdenin akabinde Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın bizi ziyaret ederek, ilçemize 16 bölümden oluşacak fakülte kurulması için birlikte çalışmalara başladık. Bu büyük projelerin devamı için iktidar gücüne ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

İLK GÜNKÜ AŞKLA DEVAM
İlk günkü aşkla durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerine dikkat çeken Togar, "Bugün burada bizlerle gönül birlikteliği yapan, Cumhur İttifakı'nın birleştirici gücüyle bir araya gelen herkese teşekkür ediyorum. Bir kez daha ilk günkü aşkla çalışarak ilçemizde hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Birlik beraberlik ve Tekkeköy sevdasıyla aşamayacağımız hiçbir engel yoktur” ifadelerini kullandı.   


 

Yorumlar (0)