Başkan Togar’a coşkulu karşılama

31 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar başkanlık koltuğuna oturan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı

Tekkeköy 09.04.2019, 12:53
261
Başkan Togar’a coşkulu karşılama

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Tekkeköy Belediyesi önünde personel tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Hasan Togar’a eşi Yasemin Togar ile AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar eşlik etti.

İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK
Belediye hizmet binası önünde toplanan personele seslenen Başkan Togar, "Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yaptığımız hizmetler, hayata geçirdiğimiz projeler ve çalışmalarımız ile ilçemizin çehresini değiştirmeyi başararak, herkesin gönlünde taht kuran bir belediye haline geldik. Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak hep birlikte, ilçemize  çok büyük yatırımlar yaptık. Hizmetlerle dolu dolu geçen beş yılı başarılı bir şekilde geride bıraktık. Bu süreçte bizimle birlikte olan, aile bilinciyle hareket eden tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Tekkeköy’de hizmetlerin katlanarak artacağına dikkat çeken Başkan Togar, "Önümüzdeki hizmet sürecinde beş yıl içerisinde yaptığımız çalışmaların beş katını yapmayı kendimize hedef koyduk. Vatandaşlarımız bize bu kutlu görevi tekrar layık gördü. Onları mahcup etmemek için daha çok çalışmamız, daha çok hizmet üretmemiz gerekiyor. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirmeli. Bize bu konuda çok büyük sorumluluklar düşüyor. Şimdi her zamankinden daha çok çalışmaya hazırız. Rabbim bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu. 
 

Yorumlar (0)