Başkan Togar: Sorumluklarımızın bilincindeyiz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından tekrar Tekkeköy Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Hasan Togar, “Omuzlarımıza yüklenen görevin bilincindeyiz. Cumhur ittifakının çizgisinde üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getireceğiz” açıklamasında bulundu.

Tekkeköy 20.01.2019, 16:43 20.01.2019, 16:46
136
Başkan Togar: Sorumluklarımızın bilincindeyiz

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle dün gerçekleştirilen  Samsun Adayları Tanıtım Toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

BAYRAĞI YARINLARA TAŞIYACAĞIZ

Hasan Togar, "Milletin gönlünde kurulan taht kuran Cumhur İttifakı'nın Tekkeköy Belediye Başkanlığı adayı olarak gösterilmem sorumluluklarımızı kat kat arttırdı. Bugüne kadar ilçemiz ve şehrimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bize verilen onurlu görevi en iyi şekilde icra ederek bayrağı yarınlara taşıyacağız. Başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan’a, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ve Ahmet Demircan’a, partimizin aday tespitinde çalışan tüm kurul üyelerine, İl Başkanımıza ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Mustafa Demir'e teşekkür ediyorum"diye konuştu.

'HERKESİ KUCAKLAMAYA DEVAM'
Cumhur İttifakının ülkenin geleceği için büyük önem taşıdığının altını çizerek,Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her fırsatta ifade ettiği gibi 'gönül belediyeciliği' ile herkesi ve her kesimi kucaklamaya devam edeceğiz. Cumhur İttifakı, kendini ülkesine ve hizmete adamış millete efendi değil hizmetkar olan gönül erlerinin milletinden aldığı güçle ülkesini yarınlara taşıyacaktır. Rabbim bizleri mahcup etmesin. 31 Mart'ta yapılacak seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileklerimle, Cumhur İttifakı'nın tüm adaylarına başarılar diliyorum" açıklamalarında bulundu.
 

Yorumlar (0)