Başkan Togar: Bir olduk, biz olduk!

Tekkeköy’de son 5 yılda gönül belediyeciliğini her alanda uygulamayı başardıklarını vurgulayan Başkan Hasan Togar, “Görevi aldığımız gün itibarıyla bizi bu kutsal göreve layık gören vatandaşlarımızın desteğiyle; insan odaklı çalışmalarımız, hizmetlerimiz, projelerimiz ve sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçemizde yeni bir sayfa açmayı başardık” açıklamasında bulundu.

Tekkeköy 28.01.2019, 16:33 28.01.2019, 16:40
80
Başkan Togar: Bir olduk, biz olduk!


Tekkeköy’de son 5 yılda  gönül belediyeciliğini her alanda uygulamayı başardıklarını vurgulayan Başkan Hasan Togar, “Görevi aldığımız gün itibarıyla bizi bu kutsal göreve layık gören vatandaşlarımızın desteğiyle; insan odaklı çalışmalarımız, hizmetlerimiz, projelerimiz ve sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçemizde yeni bir sayfa açmayı başardık” açıklamasında bulundu.


 

TÜM TABULAR YIKILDI

İlçe halkıyla her zaman el ele olduklarını vurgulayan Togar,“Kısa süre zarfında birçok tabuyu yıkmayı başardık. Cumhurbaşkanımızın işaret etmiş olduğu gönül belediyeciliğini ilçemize yerleştirdik. Her zaman halkımız ile istişareler, toplantılar ve görüşmeler sonucunda doğru ve yerinde hizmetlerin hayat bulmasını başardık” dedi.

  
ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET

Başkan Togar son olarak,  “Halk günlerimize aralıksız devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ile çarşıda, evlerine misafir olarak, mahallelerinde, sokağında, işyerinde, sevinçlerinde, hüzünlerinde bir arada olmamızın dışında her pazartesi çözüm merkezimizde düzenlediğimiz halk günlerinde bir araya geliyoruz. Halk günlerimiz vesilesiyle vatandaşlarımızı başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ile birlikte dinleyerek yine kendilerinin fikirleri ve önerileri doğrultusunda anında çözüm yolları ortaya koyuyoruz. Belediyemizin kapıları yıllar sonra vatandaşlarımıza sonuna kadar açıldı. Halk günlerimize ilgi yoğun. Her halk günümüzde çözüm merkezimiz tıklım tıklım dolup taşıyor. Bu tablo bizi mutlu ediyor. Tevazu, Samimiyet ve Gayretle önce millet önce memleket anlayışı çerçevesinde ter dökmeye, durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz”  ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)