Başkan Togar'a hizmet teşekkürü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte esnaf ve vatanaşı ziyaret eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'a vatandaşlar hizmetlerinden ötürü teşekkür etti 

Tekkeköy 05.09.2020, 15:43
176
Başkan Togar'a hizmet teşekkürü

Samsun'un  son yıllarda cazibesi hızla artan ilçelerinin başında gelen Tekkeköy'de, belediye yatırımlarının da aynı oranda artış göstermesi dikkat çekiyor. Bu kapsamda Tekkeköy Belediyesi'nin hizmetleri ve Belediye Başkanı Hasan Togar'ın ilçeye gösterdiği  ilgi vatandaştan  tarafından memnuniyet ile karşılanıyor. 

TEŞEKKÜR EDERİM 

İlçenin büyümesi ve gelişmesi adına çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Hasan Togar, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile düzenlenen programda vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Mahalle sakinlerimize ilçemizdeki hizmetlerimizi, önümüzdeki süreçteki çalışmalarımızı ve projelerimizi anlattık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile birlikte ilçemizde Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde incelediğimiz esnada vatandaşlarımızın hizmetlerimiz için bizlere teşekkür etmesi bizleri ayrıca mutlu etti. İlçemizin farklı alanlara doğru gelişmesi ve büyümesi yönünde yapılan örnek çalışmaların talimatını veren ve başından sonuna kadar takip eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir’e ilçem ve şahsın adına teşekkür ederim" ifadelerini kulllandı.

Yorumlar (0)