Başkan Hasan Togar'dan çat kapı iftar

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Vatandaşlarımız ile sofralarını, yemeklerini, dertlerini paylaşıp birlik ve beraberlik örneği sergiliyoruz" dedi.

Tekkeköy 08.05.2019, 15:35 08.05.2019, 15:39
127
Başkan Hasan Togar'dan çat kapı iftar

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve eşi Yasemin Togar,  Sıtmasuyu Mahallesi'nde orucunu çat kapı ziyareti ile vatandaşın evinde açtı.İki çocuklu Aksu ailesi Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve eşi Yasemin Togar’ı karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

RAMAZAN BOYU SÜRECEK
Ramazan2ın paylaşmak olduğunu söyleyen Başkan Togar,""Eşim ile birlikte her ramazanda ilçemizdeki vatandaşlarımızın evlerine çat kapı iftara gidiyoruz. Ev sahipleri karşılarında beni gördüklerinde çok şaşırıyorlar ve çok mutlu oluyorlar. Ramazan bölüşmek, paylaşmaktır. Biz de vatandaşlarımız ile sofralarını, yemeklerini, dertlerini paylaşıp birlik ve beraberlik örneği sergiliyoruz. Çat kapı iftarlarımıza ramazan ayı süresince farklı mahallelerde farklı bir evlerde devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın arasında olmak, onlarla iftar yapmak, sofralarını paylaşmak, sohbet etmek, onların istek ve dertlerini birebir kendi evlerinde dinlemek beni olduğu kadar onları da çok mutlu ediyor. Aksu ailesine misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri, ettiğimiz duaları dergahı izzetinde kabul ve makbul eylesin" dedi.


 

Yorumlar (0)