banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Şener Aydın sert çıktı: Kimse rajon kesmesin

Şener Aydın sert çıktı: Kimse rajon kesmesin Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, "Bütün iyi niyetimize rağmen Genel Başkanımız Ali Düşmez'e yapılanlar asla kabul edilemez. Kimse kendi kendine rajon kesmesin" dedi

Spor 26.09.2020, 08:27 15.01.2021, 22:10
119
Şener Aydın sert çıktı: Kimse rajon kesmesin

Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamayla TFF'nin aldığı ligleri erteleme kararına tepki gösteren amatör futbolculara ve antrenörlere ateş püskürdü. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez'e yapılanların kabul edilemeyeceğini belirten Başkan Aydın, "Bütün iyi niyetimize rağmen Genel Başkanımız Ali Düşmez'e yapılanlar asla kabul edilemez. Bu konuda bizim muhatabımız kulüp başkanlarımız. Bizler kendi illerimizde onlarla görüşürüz. Konuyu hallederiz. Kimse kendi kendine rajon kesmesin" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Bize heryer trabzon 7 ay önce
Valla sayın başkan ekonomik sıkıntı çeken insan rajon kesmez...Cunku siz şuan ekonomik anlamda sıkıntı cekmiyor olabilirsiniz ama futbolla geçimini saglayan sadece kendi ailesi değil annesine babasına da bu şekilde destek olan bir çok insan var ve bu insanlar bir şekilde hayatlarını idame etmek zorunda bunun için sizi objektif olmaya çağırıyorum. Siz bu insanların yaninda olmak ve onlara yardımcı olmak yerine rajon kesiyorsunuz.Ama unutmayın ki mazlum un haklının ve hakkin yanında olan daima kazanacaktır. Saygılarımla.