banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Altın çocuklar Avrupa'yı salladı

Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda İbrahim Çolak'ın ardından milli sporcu Ferhat Arıcan da paralel bar aletinde altın madalya kazandı. Altın madalya kazanan milli sporcular, şampiyona tarihimizdeki ilk birinciliği elde etti.

Spor 13.12.2020, 18:43
322
Altın çocuklar Avrupa'yı salladı

Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda Ferhat Arıcan, İbrahim Çolak'ın ardından paralel aletinde altın madalyanın sahibi oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TEBRİK

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu İbrahim Çolak'ı telefonla arayarak tebrik etti.

DESTEK SÜRECEK

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, sergilediği performansla Avrupa şampiyonu olmasının yanı sıra "parlayan yıldız" ödülüne de layık görülen İbrahim Çolak'ın başarısından gurur duyduğunu ifade etti. Milli sporcunun başarılarının devam etmesi temennisinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, spora ve sporculara desteklerinin süreceğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca İbrahim Çolak'ın içinde yer aldığı ve aynı şampiyonada takım finalinde Avrupa ikincisi olarak gümüş madalya kazanan Erkek Artistik Cimnastik Milli Takımının başarısını da kutladı. Milli cimnastikçi İbrahim Çolak da kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (1)
ÇARŞAMBALI ÖĞRETMEN 7 ay önce
1970 yılında ilk defa 100 gr kaşar peyniri aldım 2,5 lira verdim tadına bakmak için Nazif amcadan o zamanlar Kaşar peynirini zenginler alırdı. Hey gidi o günler.