Yine hafriyat kamyonu! Bahçe duvarına çarpıp durabildi

İstanbul Kağıthane'de, yokuş aşağı inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan hafriyat kamyonu, bir evin bahçe duvarına çarptıktan sonra devrildi. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Son Dakika 19.02.2018, 12:32
46
Yine hafriyat kamyonu! Bahçe duvarına çarpıp durabildi

İstanbul'un Kağıthane ilçesi Yahya Kemal Mahallesi Akıcı Sokak'ta saat 08.00 sıralarında hafriyat yüklü kamyon yokuş aşağı indiği sırada sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Bahçe duvarına çarpan hafriyat kamyonu daha sonra yola devrildi. O sırada yolda herhangi bir kişinin olmaması ise olası bir can kaybı ve yaralanmayı önledi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayı yara almadan atlatan hafriyat kamyonu sürücüsü ise tedbir amaçlı hastaneye götürüldü.

Öte yandan devrilen kamyonu kurtarmak için kaza yerine vinç ve iş makinesi getirildi. Yolun kapalı olması nedeniyle bazı vatandaşlar tehlikeyi göze alarak kurtarma çalışmaları sırasında devrilen kamyonun yanından geçmeye çalıştı.

"NE YAPACAĞIMIZI ŞAŞIRDIK"

Kazanın yaşandığı sokakta oturan Alaaddin Konuk , ''Sabah saatlerindeydi. Büyük bir gürültüyle uyandık. Kamyonun kapıda devrildiğini gördük. Daha önce de 4 defa olmuştu. Artık biz de ne yapacağımızı şaşırdık. Mağduruz bir önlem alınmasını istiyoruz. Sabah saatleri nedeniyle yolda kimsenin olmaması büyük bir şanstı'' dedi.

Kaynak: DHA
Yorumlar (0)