Türkiye'yi sarsan vicdansızlığın ardından ibretlik olay!

Iğdır'da bir kedi, otomobilin altında kalarak telef olan kedinin yanında saatlerce bekledi. Çanakkale-İzmir Karayolu'nda bir aracın çarpması sonucu ölen köpeğin başında gün boyu başka bir köpek bekledi. Uzun süre ölen köpeği yoldan uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamayan köpeğin, arkadaşını korumaya çalışması görenlerin içini burktu.

Son Dakika 04.12.2017, 12:38
59
Türkiye'yi sarsan vicdansızlığın ardından ibretlik olay!

Olay, sabah saatlerinde Iğdır Devlet Hastanesi önünde meydana geldi. Bir aracın altında kalarak yol ortasında ölen kedinin yanındaki başka bir kedi, saatlerce yanından ayrılmadı. Kimi zaman yoldan geçen araçlardan ürkerek kaçan kedi daha sonra gelereke beklemeye devam etti. Ölen kedinin vatandaşlar tarafından yol artasından kaldırması ile diğer kedi uzaklaştı.

KÖPEK ÖLEN ARKADAŞININ BAŞINDA NÖBET TUTTU

Çanakkale-İzmir Karayolu'nda bir aracın çarpması sonucu ölen köpeğin başında gün boyu başka bir köpek bekledi. Uzun süre ölen köpeği yoldan uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamayan köpeğin, arkadaşını korumaya çalışması görenlerin içini burktu.

Habere göre ölen köpeğin sahibi Berkant Barıtçı, köpeğini arabaya aldığı sırada diğer köpeğin de bir anda arabaya atladığını belirterek "Ayıramadım köpekleri, kızımı gömmeye götürürken arabaya bizden önce bindi ve iş yerimize kadar geldi. Ben kızımı gömdüğümde o hala mezarının başında duruyordu" dedi. Köpeğin hayvanseverler tarafından sahiplendiği öğrenildi.

Kaynak: AA
Yorumlar (0)