Söz dizisinin yeni bölümünde heyecanlı dakikalar!

Söz 33. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Star TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen Söz dizisi yeni bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Söz yeni bölümde Ateş'in çakmağı zamanında yakalaması, Tim'i büyük bir tehlikeden kurtardı. Fakat Emniyet Müdürü Kenan Kara ve Erdem Yarbay’ın olduğu arabanın içindeki bombanın etkisiz hale getirilebilecek mi merakla bekleniyor. Söz 33. yeni bölüm fragmanları, bölüm özeti ve online izleme linki haberimizde.

Son Dakika 12.02.2018, 12:31 12.02.2018, 12:36
232
Söz dizisinin yeni bölümünde heyecanlı dakikalar!

Söz 33. yeni bölüm bu akşam Star TV'de hayranları ile buluşuyor. Merakla beklenen Söz yeni bölümde aksiyon son safhada olacak. Pazartesi akşamları ekrana gelen Söz son bölümde Narkotik ile birlikte operasyon düzenleyen Tim, büyük bir tehlikenin içindedir. Yanan bir çakmağın benzinliği havaya uçurması an meselesidir. Bu sırada Ateş ortaya atılıyor ve çakmağı tam zamanında yakalıyor. Diğer yandan Karabayır Emniyet Müdürü Kenan Kara ve Erdem Yarbay’a hain tuzak kurulmuştur. Arabada bulunanan bomba, Yarbay tarafından bulundu. Fakat bomba zamanında etkisiz hale getirilecek mi merak ediliyor. Söz yeni bölümü haberimizden online olarak izleyebilirsiniz. İşte Söz yeni bölüm fragmanları, bölüm özeti ve online izleme linki...

SÖZ 33. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Söz yeni bölümde Çolak Time karşı yeni bir tuzak kuruyor. Son yaptıklarını eline yüzüne bulaştıran Çolak, Büyükelçi tarafından yapayalnız bırakıldı. Çolak, bu büyük desteğini kaybetmenin intikamını başta Yavuz olmak üzere Tim'den almak istiyor. Tim, son yaptıkları uyuşturucu operasyonu ile büyük bir tehlike atlattılar. Uyuşturucu operasyonunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan timi operasyon sonunda kritik bir görev beklemektedir. Bu görev sırasında Ateş'in vurulduğu görülüyor. Yavuz Üsteğmen'in askerlerine "Pes etmek yok, vazgeçmek yok, geri çekilmek yok! Söz mü?" şeklinde sorusuna Tim hep bir ağızdan "Söz komutanım" demesi tüyleri diken diken etti. 

Derman’ın planı sonucunda araçlarında bir bombayla kalan Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bu kıskaçtan kurtulmak için riskli bir plan yapar. Bu planda timin de kritik bir görevi vardır. İkiye ayrılan tim, bir yandan uyuşturucu dolu kamyonu sağ salim emniyet güçlerine teslim etmek için uğraşırken, diğer yandan Kenan Müdür’ün arabasına koyulan bombayı imha etmek için mücadele eder.

Hastanede ölümle pençeleşen Safiye için artık Bahar’ın yapacağı bir şey yoktur. Üstelik Safiye’nin hayatına mal olan tehlike artık çok daha yakınlarındadır.

Harekatın başka bir safhaya geçmesiyle yeni bir kara birliği sınır dışına sevk edilir. Tim bu sevk sırasında önemli bir görev alır. Çolak’ın time karşı kurduğu tuzağı bertaraf etmek çok kolay olmayacaktır.

SÖZ SON BÖLÜM BİRİNCİLİĞİ BIRAKMADI!

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ,’ Star TV’de ekrana gelen 32. Bölümüyle reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 12,44 izlenme oranı %25,31 izlenme payı alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Kaynak: Mynet

Yorumlar (0)