Sırbistan Cumhurbaşkanı’ndan Erdoğan’a: Sizi gece yarısına kadar bekledik

Sırbistan Cumhurbaşkanı’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a… Sayın Cumhurbaşkanım geldiğiniz için ve getirdiğiniz bakanlar için teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım gece yarısına kadar sizin gelişinizi bekledik. Bu bizim kesinlikle sorun olmadı. Çünkü açılacak fabrika sizin için küçük bir iş ama bizim için hayati bir mesele.

Son Dakika 10.10.2017, 17:06
145
Sırbistan Cumhurbaşkanı’ndan Erdoğan’a: Sizi gece yarısına kadar bekledik

  resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği 'ın başkenti Belgrad'da bulunan Belgrad Havaalanı'nda Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic tarafından karşılanmıştı.

Aleksandar Vucic bugün düzenlenen ortak basın toplantısında, gece yarısı Sırbistan'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamak için bakanlar kurulu heyetiyle birlikte saatlerce havaalanında beklediğini belirtti.

"SİZİN İÇİN KÜÇÜK BİZİM İÇİN HAYATİ BİR MESELE"

Vucic açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanım geldiğiniz için ve getirdiğiniz bakanlar için teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım gece yarısına kadar sizin gelişinizi bekledik. Bu bizim kesinlikle sorun olmadı. Çünkü açılacak fabrika sizin için küçük bir iş ama bizim için hayati bir mesele. Çünkü oradaki aileler sayenizde geçinecek. Çok fabrika kaybettik ama yenisini kazanacağız. Size teşekkür ediyorum, siz sık sık gelin, biz sizi dost olarak bekleriz" dedi.


Yorumlar (0)