'Milletin adamı Samsun’u önemsiyor'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitingini değerlendiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Milletin adamı Samsun’u önemsediğini bir kez daha gösterdi" dedi

Son Dakika 19.06.2018, 11:20 19.06.2018, 11:22
87
'Milletin adamı Samsun’u önemsiyor'

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda Samsunlularla buluştuğu mitingi değerlendirdi. 

Samsunluların Cumhuriyet Meydanı ve çevresini hınca hınç doldurarak, bundan önce olduğu gibi AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan desteğini bir kez daha gösterdiğini belirten Başkan Genç, mitingde Erdoğan’ın Samsun için açıkladığı vizyon projelerin, şehrin 2023 hedefleri için çok önemli olduğunu söyledi. Başkan Genç, hayata geçecek vizyon projelerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun’u önemsediğini gösterdiğini söyledi.

TÜRKİYE DAHA HIZLI İLERLEYECEK
Samsunluların mitinge çok büyük bir ilgi gösterdiğine işaret eden Başkan Genç, “Aziz Samsunlu hemşehrilerimiz sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini ve güvenlerini bir kez daha göstermiştir. Bu mitinge daha öncekilerden daha fazla ilgi olduğunu gözlemledim. İnşallah bu enerji 24 Haziran’da sandığa da yansıyacaktır. 24 Haziran’dan itibaren Türkiye'de artık yeni bir dönem başlayacak. Yeni yönetim sistemi ile birlikte Türkiye’miz her alanda daha hızlı ilerleyecektir. Dünya lideri, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığında Türkiye’miz 2023'e daha hızlı ve emin adımlarla ilerleyecektir” dedi.

Yorumlar (0)