Meral Akşener'e Rize mitingi öncesi büyük şok!

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, seçim çalışmaları kapsamında mitinglerine Karadeniz’de devam ediyor. Akşener bugün rakiplerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’deydi. Bir grup İYİ Partili, miting alanı dışındaki vatandaşlarla kavga etti.

Son Dakika 09.06.2018, 09:29
1391
Meral Akşener'e Rize mitingi öncesi büyük şok!

24 Haziran erken seçimi için çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Rize mitinginde açıklamalarda bulundu.

Akşener otobüsle Rizelileri selamlayarak miting alanına geldi, miting öncesinde Rizeli kadınların kendisine getirdiği tülbentleri kabul etti.

Meydanın dört bir yanındaki binalara Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının asıldığı görüldü.

Miting öncesinde ise miting alanı dışındaki bir grup vatandaşla İYİ Partililer arasında arbede yaşandı.

"NE RİZEYMİŞ BE!"

Akşener konuşmasına, "Ne Rizeymiş be! Tayyip Bey Rizeli, Muharrem Bey'in annesi Rizeli, bense Rizelinin gelini. Sizin abiniz var ya has Rizeli. Beni annesiyle aynı evde oturttu. Bunu yapabilen var mı?" diyerek başladı.

Akşener bir de anısını paylaştı: "Şimdi ben yeni evlendim aynı evdeyiz. İftar saati amcalar falan aynı apartmanda oturuluyor. Rahmetli Özal dönemi içeride bir kavga koptu. Ben de küçük ailenin kızıyım mutfakta tepsi hazırlıyorum. Kayınvalidem geldi dedi ki: 'Ne yapıyorsun?' 'İçeride kavga oldu herhalde birlikte oturmazlar diye masayı ayırdım' dedim. 'Yanlış anlamışsın kızım onlar sohbet ediyorlar' dedi."

kaynak: internethaber

Yorumlar (0)