Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Şoke eden bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam 75. son bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Çakırbeyli ailesi Mübeccel'in ölümünün ardından artık düşmanını çok uzakta aramamaktadır. Ünal dahil olmak üzere masa üyeleri intikam için harekete geçer. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Dakika 11.10.2017, 14:30
505
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Şoke eden bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş

Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta Çakırbeyli ailesi Mübeccel'in kaybı ile iyiden iyiye yara alır. Zeynep'in acısı daha hafiflemeden bunun yaşanması Hızır'ı harakete geçirir. Hızır, düşmanını artık çok uzakta aramamaktadır. Avının peşine düşen Hızır, mükemmel planını uygulamaya koyar. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Önümüzdeki günlerde yeni bölüm fragmanının yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümü 17 Ekim Salı günü ATV'de olacak....

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 75. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyli hanesine çöken matem havası bir türlü sona ermez. Mübeccel'in kaybı henüz toparlanamamış olan aileyi bir kere daha sarsar. Kadınlara, çocuklara değen düşmanlar artık uzakta aranmamaktadır. Fidanlıktaki davete katılmadığı için dikkatleri üzerine çeken Teoman köşeye sıkışır. Ekrem ise tüm olanların asıl sorumlusu olarak görülür fakat kardeşini ortaya atacak kadar planlarına sadıktır.

Bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır, kalemini kıracağı ismi bulur. Sırada çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamak vardır. Bunun için kendini öne atan kişi Hızır Ali olur.  Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uyduracaktır. Ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamsızlaşmaya başlamıştır. Bir ferdini daha kaybetmiş ailenin başında artık toparlayıcı biri yoktur. Bu boşlukta Mübeccel'in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet ya intikam almak için bir şeyler yapacak ya da kendinden cayacaktır.

Yorumlar (0)