AK Parti'li Karacan: Vatandaşın nezdinde hiçbirinin itibarı yok

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Türkiye üzerine hangi oyun oynanırsa oynansın, hangi iftira atılırsa atılsın, hangi yalanlar üzerine oyunlar kurulmaya çalışılırsa çalışılsın vatandaşın nezdinde hiçbirinin itibarı yok." dedi.

Son Dakika 30.11.2017, 13:14
44
AK Parti'li Karacan: Vatandaşın nezdinde hiçbirinin itibarı yok


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, kentteki programı kapsamında ilk olarak Osmaniye Hali'ndeki  esnafı ziyaret edip, sorunlarını dinledi.

Daha sonra Vali Ömer Faruk Coşkun'u makamında ziyaret eden Karacan,  burada yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, kentin  sorunlarına çözüm noktasında neler yapabileceklerini tartışmak için kente  geldiklerini söyledi.

Yapılan değerlendirmelerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a  iletileceğinin altını çizen Karacan, Osmaniye'nin hak ettiği yere gelmesi için  ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı'nda partililerle de bir araya gelen  Karacan,  AK Parti'nin bir dava partisi olduğunu belirtti.

Parti için çalışan herkesin hiçbir hesabı düşünmeden memleket  sevdasıyla hareket ettiğini vurgulayan Karacan, şöyle konuştu:

"Eğer biz bugün bu makamlarda oturabiliyorsak bir şekilde başta  halkımıza ve liderimize borcumuz var. Bizim, halkımıza ve liderimize borcumuzu  ödememiz gerekiyor. Bu borç da buradaki gibi yan yana gelerek, hiçbir hesabı  düşünmeyerek, dava için koşturarak, gecesini gündüzüne katarak ödeniyor. 2019  seçimlerinde bu birliktelikle, içtenlikle, samimiyetle, el ele verirsek, yan yana  gelirsek, isim üzerine değil dava üzerine kenetlenirsek, sandıklardan güçlü bir  şekilde çıkmamıza Allah'tan başka hiçbir güç engel olamaz. Bu da AK Parti'ye  gönül veren insanlarla olacak."

"Önümüzde güzel günler bizi bekliyor"

Karacan, son günlerde Türkiye üzerine oyunlar oynandığına dikkati  çekerek, şunları kaydetti:

"En son ekonomi üzerine oynanan oyunları izliyoruz. Türkiye, üzerine  hangi oyun oynanırsa oynansın, hangi iftira atılırsa atılsın, hangi yalanlar  üzerine oyunlar kurulmaya çalışılırsa çalışılsın, vatandaşın nezdinde hiçbirinin  itibarı yok. Türkiye, çok sıkıntılar yaşadı. 17-25 Aralıkları gördük, MİT  tırlarını, Gezi eylemlerini, 15 Temmuz'u gördük. Şehitlerimiz, gazilerimiz oldu.  Memleketi ele geçirmeye kalkıştılar. Ama halkımız dik duruşuyla ve liderine  güvenmesiyle bunların hepsini atlattı. Önümüzde güzel günler bizi bekliyor.  İnşallah ekonomiyle ilgili Cumhurbaşkanımız liderliğinde bütün tedbirler alındı.  Bu olumsuzlukları bertaraf ederek, üçüncü çeyrekte büyüme rakamlarında çift  haneli rakamlara yaklaşıp ekonomimiz alıp başını gidecektir. Hep birlikte en iyi  şekilde hak ettiğimiz yere geleceğimize inanıyorum."

Karaca, buradaki konuşmasının ardından AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı  tarafından bir düğün salonunda düzenlenen "Sivil Toplum Kuruluşları Buluşmaları"  adlı etkinliğe katılarak, sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.

Osmaniye'de gördüğü birlikteliğin kendisini mutlu ettiğini ifade eden  Karacan, bu birlikteliğin, samimiyetin biraz daha gayret edilerek ileri  taşınmasıyla kentin hak ettiği noktalara getirileceğine yürekten inandığını  kaydetti.

Yorumlar (0)