Gelin Birlik Olalım

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun'u uluslararası kent yapmak için şehrin birlikte hareket etmesi gerektiğini söyledi

SİYASET 10.04.2012, 17:31 10.04.2012, 17:31
219
Gelin Birlik Olalım
 Samsun'un 81 vilayet içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin dinamiklerinin hep birlikte harekete geçmesi gerektiğine işaret etti. Genç, "Birlikte hareket edersek daha başarılı oluruz. Samsun'u hep birlikte uluslararası kent yapmalıyız" dedi.
AVANTAJLI ŞEHİR Başkan Osman Genç, Samsun Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği tarafından verilen kahvaltıya katıldı. Birlik Başkanı Metin Genççakır ve esnaf odaları başkanlarının katıldığı kahvaltıda konuşan Başkan Genç, "Samsun ovalarıyla, ulaşım ağlarıyla çok avantajlı bir şehir. 81 vilayet içerisinde Samsun daha hızlı gelişmeli. Samsun'u tekrar Anadolu'nun ticaret başkenti yapmalıyız" diye konuştu.  AYNI GEMİDEYİZ Samsun'un uluslararası kent misyonunun olduğunu vurgulayan Genç, "Bu şehirde toplumun bütün katmanları birlik olmalı. Valisi, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları olarak birlikte hareket edersek daha başarılı oluruz. Çünkü aynı şehri paylaşıyoruz, aynı geminin içerisindeyiz. Samsun'u doğru planlayarak bütün ilçeleriyle topyekün geleceğe taşımalıyız" şeklinde konuştu.  TAKDİRE DEĞER Başkan Genç'in vizyonunun ve ufkunun geniş olduğunu ifade eden  Samsun Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Metin Genççakır da, bir yerel yönetici olarak esnafların sorunlarıyla yakından iglilenen Başkan Genç'e teşekkür etti. Genççakır, Başkan Genç'in Canik ve Samsun için yaptıklarının takdire değer olduğunu belirtti.
Yorumlar (0)