Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tek bir oy bile çok önemli

Dün Dolmabahçe'de bulunan seçim ofisinde seçim toplantısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 'Süreç henüz bitmedi. İyi organize olun. Eksikliğin olmamasına dikkat edin. Tek bir oy bile çok önemli.' dediği belirtildi.

SİYASET 05.04.2019, 08:36
1069
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tek bir oy bile çok önemli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki gün Dolmabahçe'de bulunan ofisinde seçim toplantısı yaptığı iddia edildi. Damla Peker'in haberine göre parti kurmayları ve bakanlaraın da katıldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden sayımlarda aksaklık olmaması ve titiz davranılmasını isterken, toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Canikli ve Mahir Ünal ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve bazı bakanlar katıldığı iddia edildi. 

Seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda ana gündem maddesi sayımlar ve itirazlar olurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri, MKYK üyelerini itiraz yapılan bölgelerde yeniden görevlendirdiği ifade edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantıda 'Süreç henüz bitmedi. İşi sıkı tutun. İyi organize olun. Eksik ve aksaklıkların olmamasına dikkat edin. Tek bir oy bile çok önemli' ifadelerini kullandığı öğrenildi. 

Yorumlar (0)