Seks Kölesi Olarak Satılan Kız 36 Yıl Sonra Triatlonda Dünya Rekorunu Kırdı.

DÜNYA 09.01.2018, 13:37
Seks Kölesi Olarak Satılan Kız 36 Yıl Sonra Triatlonda Dünya Rekorunu Kırdı.

19 yaşındaki kız Japonya’ya adım atar atmaz kandırıldığını anlamış. ‘Modellik ajansı’ pasaportunu almış ve kendisine bir daire kiralamış. Seyahat masrafları, kira ve giderlerini kendisinin ödeyeceğini söylemiş. Ödeyemeyince de kızı uyuşturup tecavüz etmişler ve dövmüşler. CNN’de belirtildiğine göre, kısa bir süre sonra ajans kızı yüksek bir meblağ karşılığı zengin birisine satmış.

Norma’nın pasaportunu elinden almışlar ve Japonca bilmediğinden derdini anlatamamış. Kendisine finansal açıdan destekte bulunacak bir akrabası da yokmuş. Polise derdini anlatmaya çalıştığında, polis kıza kötü gözle bakarak ona yardım etmemiş. Şans eseri birkaç yıl sonra manastır rahibeleri kıza yardım ederek kaçmasına yardımcı olmuşlar.

Norma, Kanada’ya taşınmış. Burada çocukları ve eşi ile güzel bir aile kurmuş. Ancak gerek çocukken tecavüze uğraması gerekse de seks kölesi olarak çalıştırılmasının izlerini asla silememiş. Norma, kendini alkole vererek olanları unutmaya çalışmış. Bunun sonucunda da eşinden ayrılmış ve düzgün bir iş bulamaz olmuş. Hayatının kırılma noktası da tam bu an olmuş.