19.09.2012, 23:30 476

Samsunspor'a 10 Bin Kombine

Samsunsporumuz bu yıl yine Süper Lig dışında mücadele edecek. Bu şehirde bazılarının Süper Lig de aldığı takımı beceriksizce yönetip çekip gittiğini biz ilk defa görmüyoruz. Bu takım yeniden çıkacak güce sahiptir.  Yeter ki taraftar ve şehir bunu istesin.
  
 
Bu sezona başlarken görevi hiç kimse yoksa ben varım diyen Kar, başkanlığındaki yönetim almıştır. Ve hiçbir dönemde görmediğimiz kadar taraftarca içten sahiplenilmiş ve her yaptıkları işle taraftarının gücünü şehri Samsunspor’un asli gücü haline dönüştürmeye çabalarını görüyoruz.
  
 
Yeni yönetim özellikle internet ve sosyal medyayı çok etkili kullanıyor. Yapılan her iş anında paylaşılıyor görmediğimiz kadar şeffaf bir yönetim var. 
  
 
Samsunspor taraftarı dünyanın her yanına yayılmış ve takımını ne olursa olsun desteklemek isteyen ama buna beklide bir yol bulamayan onbinlerden oluşuyor. 
  
 
Eğer dağıtım kanalları etkin oluşturulursa 10 Bin rakamı kat kat aşılabilir. Özellikle yeni yönetimin gelemsiyle insanların Kar ve yönetimine duydukları tereddütsüz güveni görebiliyoruz, Rakip taraftar guruplarının bile sosyal medyadan arkadaşlar bizde kombine alalım gelemesek de maçlara  bu adam desteklenmeli diye attığı onlarca mesaj ileti gördüm. Takımlardan nemalanan yolunu bulan yönetim yada yöneticiler sadece Samsunspor’un sorunu değil şu anda bir çok takım taraftarı takımının dışında tutulan sadece sömürülen bir düzenin parçası. Samsun eğer birileri bundan rahatsız olup Kar yönetimi ile şehri taraftarı birbirine düşürmeye başlama çabalarına sağduyulu yaklaşır bunları aşabilirse örnek de olacaktır.
  
 
Şehrimizin sadece kombine satın almaktan başka bu kampanyaya destek verebilecek fikirler geliştirilip projelendirilip uygulanmalı ve Şehir Samsunspor ile bütünleştirilmelidir.
 
Kombine biletler birer indirim kuponuna dönüştürülse mesela bu çok iyi olur düşüncesindeyim . Örneğin bir mağaza Samsunspor kombinesiyle gelene %20 indirim dese, özel bir hastane Samsunspor Kombinesiyle gelenden muayene katkı payı almıyoruz dese, Bir restaurant Samsunspor kombinesiyle gelene yemeğin yanında tatlı bizim ikramımız dese vb. her işletme kendi kampanyasını oluşturup ilana çıksa ne güzel olur. Gerçekten bu şehirde büyüyen gelişen kazanan bir çok işletme birazda olsa katkı verse bu şehrin en önemli markasına bu zor değil diye düşünüyorum. Bu veya benzer destek kampanyalarını oluşturup geliştirebilecek uzman ekiplere sahip bir çok işletmemiz umarım sahiplenilir.
  
 
Verme duygusunda ki en önemli şey güven duygusudur. Emin Kar ve yönetiminin bu kaynakları heba etmeyeceğine birilerinin yolunu bulmasına vesile etmeyeceğine bu şehrin güveni tam görünüyor, gittiğim hiçbir yerde buna dair aykırı bir şey görmedim. İnşallah bu duygu düşünce değişmez ve yönetim buna layık işler yapmaya devam eder. Buna çok fazla ihtiyacı ve bu şehrin ve takımın.
 
 
 
Bizimde elimizden geldiğince gücümüzün yettiğince destek verme zamanımız ve biz yayın gurubu olarak Samsunspor kombinesi ile gelen veya buna destek veren her gerçek kişi ve tüzel kişinin reklamlarını 2013 yılı sonuna kadar  başvurmaları halinde 15 gün bedelsiz olarak yayınlayacağız.

Yorumlar (0)