Yüksel Yıldırım: "Samsun'da değişim zamanı" - Samsunspor

Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, ''Artık Samsun'da değişim zamanı geldi. Samsunspor tribünleri kendini çok daha iyi geliştirmeli ve yenilemelidir" dedi.

Samsunspor 04.03.2020, 16:37 04.03.2020, 17:55
833
Yüksel Yıldırım: "Samsun'da değişim zamanı" - Samsunspor

Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Geçen pazar oynanan İnegölspor maçında büyük Samsunspor taraftarı büyüklüğünü tüm Türkiye'ye gösterdi. Artık Samsun'da değişim zamanı geldi. Samsunspor tribünleri kendini çok daha iyi geliştirmeli ve yenilemelidir" ifadelerini kullandı. 

RAKİPLERİ BOĞMAK LAZIM

Yüksel Yıldırım, açıklamasını şu şekilde sürdürdü: "Nasıl yaparsınız bilemem ama misafir takımı uğultu ve ıslıkla boğan bir ortamı sağlamalısınız. Oyunla coşan değil, coşkusuyla takımı oynatan, rakibi korkutan bir Samsunspor taraftar topluluğu olsun artık! 19 Mayıs Stadı'nda tüm rakipleri boğmak lazım! 

SAMSUNSPOR TARAFTARI 5 BÜYÜKTEN BİRİ OLMALI

Süper Lig'de ilk beş takımdan biri olmayı & Avrupa Kupaları'nda oynamayı hedefliyorsak, taraftar olarak Türkiye'nin ilk beş taraftar topluluğundan biri Samsunspor taraftarı olmak zorundadır. 19 Mayıs Stadı'nda maçları oyuncular değil, taraftarlar takımı ateşleyerek kazandırmalıdır."

Yorumlar (1)
Doğrucu 2 yıl önce
Ne diyon yıldırım efendi canın istediği zaman biz taraftarları azarlıyorsun stadı doldurun diye fırçada atıyorsun ama biz Manisa kaçına gidemedik niye biletlerin 50 si Tonguç efendiye kalanlar böyük yönetiçilerine ne oldu şimdi bende aiza fırça atayımmı