Yücel Uyar : Alternatifli kadroya sahibiz - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, "TFF net bir tarih veremedi. Mayıs ayı gidişatı belirleyecek. Biz Samsunspor olarak alternatifli bir kadroya sahibiz. Lig bugün başlasa çıkar sahaya oynarız. Oyuncular bireysel idmanlara devam ediyor" dedi

Samsunspor 06.04.2020, 09:23
959
Yücel Uyar : Alternatifli kadroya sahibiz - Samsunspor Haberleri

ZOR BİR SÜREÇ 

Yılport Samsunspor'da gözler artık tamamen TFF'nin Mayıs ayı içerisinde yapacağı toplantıya çevrildi. Dünyanın zorlu bir süreçten geçtiğini söyleyen Teknik Menajer Yücel Uyar, bu kötü günlerinde geride kalacağını ifade etti. İlk toplantıdan beklenen cevapları alamadıklarını belirten Yücel Uyar, "Koronavirüs belası can yakmaya devam ediyor. İnşallah bir an önce bu süreci atlatırız ve her şey normale döner"dedi.  

ÇIKAR SAHAYA OYNARIZ

Uyar, "TFF, Mayıs ay içerisinde bir toplantı daha yapacak. Bu görüşmeler de ligin kaderi belli olacaktır diye umut ediyoruz. Artık gözümüzü tamamen bu toplantıya çevirdik. Oyuncularımızın çoğu Samsun da. Tesislere ikişer, üçer gelerek verilen bireysel idmanlarını sürdürüyor. Samsunspor olarak alternatifli bir kadroya sahibiz. Lig bugün başlasa çıkar sahaya oynarız"diye konuştu.

Salim YILDIZ   

Yorumlar (0)