TRT SPOR'dan Samsun Gazetesi'ne övgü - Samsunspor haberleri

TRT Spor'da yayınlanan Teknik Analiz programında sunucu Hünkar Mutlu ve yorumcu Bünyamin Gezer, Samsunspor ve Samsun Gazetesi'nden övgü ile bahsetti

Samsunspor 27.08.2019, 08:18
954
TRT SPOR'dan Samsun Gazetesi'ne övgü - Samsunspor haberleri

TRT Spor'da yayınlanan Teknik Analiz programında sunucu Hünkar Mutlu ve yorumcu Bünyamin Gezer, Samsunspor ve Samsun Gazetesi'nden övgü ile söz etti.

Başarılı maç spikeri ve program sunucusu Hünkar Mutlu'nun sunduğu, eski hakemlerden Bünyamin Gezer'in ise yorumcu olarak yer aldığı, TRT Spor ekranlarında yayınlanan Teknik Analiz programında, Samsunspor ve Samsun Gazetesi'nden övgü ile bahsedildi. Programın sunucusu Hünkar Mutlu, Samsunspor'un yeniden Süper Lig'e çıkabilmesi için her anlamda müthiş bir çalışma olduğunu belirterek, "Samsun Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Togur da bize bu konuda ulaşmıştı. Samsunspor için yazı dizisi hazırlıyor. Ayrıca Samsunspor'da Genk ile futbol akademi işbirliği yapılmış. Geçtiğimiz hafta Genk antrenörleri Samsun'a gelmiş. Bakalım Samsunspor, İrfan Buz yönetiminde istediği hedeflere ulaşabilecek mi" ifadelerini kullanırken, yorumcu Bünyamin Gezer ise bu ifadelere, "İnşallah ulaşır" yanıtıyla cevap verdi.


 

Yorumlar (0)