Tomane gözyaşlarını tutamadı

Yılport Samsunspor'da uzun dönem sakatlık sonrası tekrardan eski formunu kazanmaya başlayan Tomane'nin Balıkesirspor maçında yeniden sakatlanmasının ardında futbolcu göz yaşlarına hakim olamadı.

Samsunspor 10.04.2021, 21:20
265
 Tomane gözyaşlarını tutamadı

 Tomane gözyaşlarını tutamadı Yılport Samsunspor'da uzun dönem sakatlık sonrası tekrardan eski formunu kazanmaya başlayan Tomane'nin Balıkesirspor maçında yeniden sakatlanmasının ardında futbolcu göz yaşlarına hakim olamadı.

 

Yeşil sahalardan sakatlığından dolayı 6 ay uzak kalan ve tedavisinin sonrası formunu kazanmaya başlayan Portekizli forvet, Tuzlaspor deplasmanında başarılı bir oyun ortaya koymuştu . Yılport Samsunspor'un evinde oynadığı Balıkesirspor maçında sahaya ilk 11 de başlayan Tomane, iyi götürdüğü mücadelenin 79. dakikasında sağ üst ön adelesinde sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.  

DUYGUSAL ANLAR
Sedye ile sahayı terk eden Portekizli forvet Tomane, oyunun geri kalanını kulübeden takip etti. Yayıncı kuruluşun bir ara kameralarını kulübedeki Tomane'ye çevirdi ve başarılı futbolcunun göz yaşlarına boğulduğu görüldü. Kırmızı Beyazlı camiada Tomane'nin sakatlığı büyük üzüntüye sebep olurken, sakatlığı ile ilgili ise MR çekileceğini, son durumu hakkında genel bilgilendirme yapılacağı belirtildi.

Esra VURAL

Yorumlar (0)