Taraftar inançlı: Mutlaka yeneceğiz - Samsunspor

Yarın akşam oynanacak Yılport Samsunspor-Pendikspor karşılaşmasında taraftar futbolculardan tüm Yılport Samsunspor sevdalılarına  galibiyet sevincini yaşatmalarını istedi. Takımlarının galip geleceğinden ve farklı bir skorla sahadan ayrılacağına inanan taraftar ''Bu maçı alacağız, başka yolu yok'' dedi.

Samsunspor 07.09.2019, 19:48 08.09.2019, 09:31
416
Taraftar inançlı: Mutlaka yeneceğiz - Samsunspor

Yarın akşam saat  19.00'da oynanacak karşılaşma öncesi Samsun Cumhuriyet Meydanında bulunan bilet satış noktası önünde  uzun kuyruklar oluşturan ve bilet bulabilmek için adeta birbirleriyle yarışan Yılport Samsunspor taraftarlarının içinde birde sürpriz bir konuk vardı. Almanya'nın Berlin kentinden yarın akşam oynanacak karşılaşma için Samsun'a geldiğini söyleyen  Adalwen Adelino adlı Alman taraftar görenleri şaşırttı. Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına Samsun ve Yılport Samsunspor aşığı olduğunu söyleyen Adalwen Adelino, ''Bu maç çok heyecanlı geçecek. En büyük Samsunspor'' diye konuşarak heyecanını ifade etti.

SAHADAN FARKLI GALİBİYETLE AYRILACAĞIZ

Futbolcuların bu maça özgüven içerisinde ve  mutlak galip gelmek için çıkacaklarını söyleyen taraftarlar, ''1-0, 2-0 yetmez bu maçı 3 veya 4 farklı skorla galip gelerek alacağız.  Yeni sezonun ilk iç saha maçı, sezonun ortalarına doğru oynanacak olan  puan cetvelindeki sıralamanında şimdiden bir işareti olacak. Yönetim ve futbolcuların  bundan böyle taraftarını üzmeyeceğini umut ediyoruz. Yılport Samsunspor'un önünde artık kimse duramaz. Takımıza her zaman desteğe hazırız ve bu desteğimizi hiç bir zaman bırakmayacağız'' dedi.

ALMAN TARAFTAR

Almanya'nın Berlin Şehrinden yarın akşam oynanacak karşılaşma için Samsun'a gelen Alman taraftar Adalwen Adelino, her  taraftar gibi bilet kuyruğuna girerek, diğer taraftarların sevgisini kazandı. Bitmeyen sevdasının Samsun ve Yılport Samsunspor olduğunu söyleyen Alman taraftar, bu maç çok heyecanlı geçecek. Bende diğer taraftarlar gibi takımımdan farklı bir galibiyet bekliyorum. En büyük Samsunspor'' diye konuştu.


BİLET SATIŞ NOKTALARI YETERSİZ

Bilet kuyruğunda konuşan taraftarlar, bilet satış noktalarının sadece stadyum içerisinde ve Cumhuriyet Meydanında bulunan noktada satıldığını belirterek, satışların sadece 2 noktada yapılmasının kendilerini mağdur ettiğini dile getirdi. Mevcut  3 Store'de bilet satışının artık yapılmadığını da belirten taraftarlar yönetime seslenerek,  bilet satışlarının tekrar aynı store'lerde ve yarın Stadyum içerisinde açılacak yeni store'de de yapılmasını istedi. 

BİLETLER KAPIŞ KAPIŞ

Uzun bilet kuyrukları oluşturan Yılport Samsunspor taraftarının  bir çoğu birden fazla bilet alarak takımlarına destek oldular. Kiminin 2, kiminin ise 12 biletle objektiflere poz verdiği  taraftarlar yeni sezonun daha ilk başlarında biletlere adeta hücum etti. Bilet bularak maçın heyacanını yaşayacak olan taraftarlar bilet satış noktasından mutlu ayrılırken, erkenden tükenen üst maraton tribünü bileti alamayan taraftarlar ise saatlerce bekledikleri kuyruktan üzgün ayrıldılar. 

Haber ve Fotoğraflar: Emir Dursun AKAR

Yorumlar (0)