Tanju Çolak Samsunspor için yazdı: Altın değerinde 3 puan aldık...

Altın ayakkabı ödüllü, Türk Futbolunun efsane ismi, Tanju Çolak yazıları ve canlı yorumlarıyla Samsun Medya Grubu'nda

Samsunspor 04.04.2021, 23:01
931
Tanju Çolak Samsunspor için yazdı: Altın değerinde 3 puan aldık...

Tanju Çolak Samsunspor için yazdı: Altın değerinde 3 puan aldık...   Altın ayakkabı ödüllü, Türk Futbolunun efsane ismi, Tanju Çolak yazıları ve canlı yorumlarıyla Samsun Medya Grubu'nda 

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu(IIFFHS'ye) göre Dünya Futbolunda Tarihe Geçen '48 Futbol Efsanesinden' birisi olan Samsunspor, Galatasaray, Fenerbahçe gibi önemli takımlarda oynayarak 'Gol Krallığı' yaşamış, 1987-1988 futbol sezonunda 39 gol atarak UEFA Altın Ayakkabı ödülünü alan Samsunlu eski milli futbolcu Tanju Çolak yorumları ve köşe yazılarıyla yeni sezonda Samsun Medya Grubu'nda 'Kralın Köşesi'nde sizlerle buluşuyor.

Şampiyonluk mücadelesinde deplasmanda Tuzlaspor ile karşılaşan Yılport Samsunspor 2 topunun direkten döndüğü ve 10 kişi kaldığı maçta rakibini 2-0 mağlup etmeyi başardı. Tanju Çolak bu galibiyetle ilgili, "Tomane ve Mathias, geri döndü sanırım... Altın değerinde 3 puan aldık. Genellikle susmak altın, konuşmak gümüştür derler. Bence o şöyle olabilir; susmak sonsuzluk kadar derin, konuşmak zaman kadar sığ. " ifadelerini kullandı.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (0)