Takım işin bilincinde

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Kırmızı-Beyazlı takımın Bolu kampını Samsun Gazetesi'ne değerlendirdi.

Samsunspor 01.08.2019, 09:05
564
Takım işin bilincinde

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Kırmızı-Beyazlı takımın Bolu kampını Samsun Gazetesi'ne değerlendirdi.

 Yeni sezon hazırlıklarının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan İsmail Uyanık, "Bolu kampı çok iyi geçti. Dolu dolu idmanlar yapıldı. Antrenman dışında uyumlu birliktelik var. Takım artık işin bilincinde" dedi 

DOLU DOLU ANTRENMANLAR
Bolu kampının çok iyi geçtiğini ifade eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, "Bolu'da dolu dolu anrenmanlar yapıldı. Futbolcular müthiş performans gösterdi. Sabah idmanları, ağır idmanlar, fizik kondisyon idmanları, akşam topla çalışmalar, ciddi anlamda futbolcular gözümüzün önünde kilo verdiler. Örneğin Guido Koçer'in, ben kampın ortasında katılmama rağmen  kilo vermesi gözle görülür şekilde hissediliyor. Oyuncular forma giyme konusunda çok istekliler. Kampın çok iyi geçtiğini düşünüyorum. Antrenman dışında uyumlu birliktelik var. Takım artık işin bilincinde" diye konuştu.

TAKIM DAHA TECRÜBELİ
Başkan Uyanık, bu sene nokta transferler yaptıklarını belirterek, "Takımımız daha tecrübeli. Çok iyi bir hocamız var ve kendisi bütün oyuncularımızın kapasitesini iyi biliyor. Oyuncularımızdan geçen sene tam verim alamadık ama İrfan Hoca'nın bu sene bütün oyuncuların tam kapasitesini kullanacağını düşünüyorum. Yeni oyuncularımız da zaten daha önceden bildiğimiz oyuncular. Transferlerimizi hocamızın önerisiyle takıma kattık. Kamptan sonra hocanın raporu doğrultusunda bir kaç oyuncu daha gidebilir. Çünkü hoca 23-24 kişilik bir kadroyla çalışmak istiyor. Biz de buna göre yola çıkacağız" dedi.

AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAYACAĞIZ
Geçen sene organize olamadıklarını dile getiren Başkan Uyanık, "Çok ciddi hakem direnciyle karşılaştık. Ciddi anlamda puanlarımız gasp edildi. Geçen seneki gerçekler bunlar. Herşeye rağmen 3 paunla kaybettik şampiyonluğu. Gasp edilen paunlarımız 10'un üzerinde. Kendimize çuvaldızı batırıyoruz ama bir tarafta da bir gerçek var. Bu sene inşallah aynı şeyleri yaşamayacağız" ifadelerini kullandı.

Mustafa TOGUR 

Yorumlar (0)