Şimşekler'den mesaj...Bizi izlemeye devam edin

Şimşekler Taraftar Gruplar Birliği, Nisan ayında gerçekleşecek kongrenin ardından yepyeni bir yapılanma ile faaliyetlerine devam edecek. 

Samsunspor 05.04.2021, 11:42
155
Şimşekler'den mesaj...Bizi izlemeye devam edin

Şimşekler'den mesaj...Bizi izlemeye devam edin Şimşekler Taraftar Gruplar Birliği, Nisan ayında gerçekleşecek kongrenin ardından yepyeni bir yapılanma ile faaliyetlerine devam edecek. 

 

Şimşekler Taraftar Grubu Onursal Başkan Volkan Altun ve Basın Sözcüsü Burak Adıyaman'ın ortak açıklamasında, bir çok çalışmaya imza attıklarını ve nisan ayında gerçekleşecek kongre sonrası çalışmalarına hız kazandıracaklarını belirterek,  "Şimşekler ailesi olarak kısa zaman zarfında çok çalışarak yeni bir sinerji ve vizyonla yüzümüzü birbirimize dönerek birçok projeleri ve eserlerimizi gerçekleştirdik.Alt yapıdan, geleceğe, ulusal ve küresel düşünerek pandemi olmasına rağmen çalınmadık kapı bırakmadık. Adalet Mahallesi'ndeki derneğimizi inşa ederek bu pilot bölgemizi hizmete sunduk.Çok yakında yeni yerleri ve oluşumlarımızı siz değerli halkımızla paylaşacağız.Nisan ayında yapacağımız kongre ile görev dağılımlarımızı hızlı bir şekilde belirleyeceğiz.Bizi izlemeye devam edin" denildi.

Yorumlar (0)