Samsunspor'un yeni yönetimi Anıt'ta - Samsunspor

Samsunspor'da Olağanüstü Genel Kurulun ardından göreve başlayan yönetim kurulu üyeleri Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Başkan Vekili Savaş Boyar'da anı defterini imzaladı

Samsunspor 06.03.2020, 15:46
368
Samsunspor'un yeni yönetimi Anıt'ta - Samsunspor

TAM KADRO KATILDILAR

Samsunspor Kulübü Derneği yeni yönetimi yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrası Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Törene Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili M. Savaş Boyar, Genel Sekreter Onur Bıyıklı, Mali İşler Sorumlusu Fuat Katırcı, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar, yönetim kurulu yedek üyeleri Serkan Albayrak, Alper Engiz ve Barış Kaygusuz katıldı.

ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Atatürk anıtındaki anı defterini imzalayan Başkan Vekili Savaş Boyar, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Cumhuriyet yolunda ilk kıvılcımı ateşlediği şehir olan Samsunumuzun güzide kulübü olan Samsunspor Yönetim Kurulu olarak huzurunuzdayız.Takımımızın formasında onurla taşıdığımız armamıza ve Atatürk’ün ‘'ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’' sözüne layık olarak yolumuza devam ediyoruz. Başta siz olmak üzere, tüm silah arkadaşlarınızı ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Ruhunuz şad olsun" diye yazdı. 

Yorumlar (0)